Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Kadeti 2.NL središte za sezonu 2018/2019.

Strijelci kola: 2. NL središte Juniori/kadeti

LISTA STRIJELACA:

14
Jurković Mateo (2 KU) (Karlovac 1919)
12
Radovanić Borna (1 KU) (Samobor)
11
Gajski Luka (Inter-Zaprešić)
Lučak Filip (4 KU) (Bistra)
9
Božić Luka (2 KU) (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Prihistal Leo (Inter-Zaprešić)
8
Bašić Arian (Vrapče)
Jurić Antonio (Sesvetski Kraljevec)
Kos Igor (Sesvetski Kraljevec)
Razum Patrik (Dugo Selo)
Šoški Jurica (Vinogradar)
Videk Jakov (1 KU) (Inter-Zaprešić)
7
Carl Matija (1 KU) (Rudeš)
Jurković Antonio (Špansko)
Novaković Andrija (Špansko)
Svetec Luka (Bistra)
6
Balić Petar (Rudeš)
Bekić Lovro (Inter-Zaprešić)
Ermakora Franko (Ravnice)
Frković Matija (Rudeš)
Ivković Nikola (Ravnice)
Karaula Marko (Bistra)
Koluder Leon (Vinogradar)
Krasniqi Leonard (4 KU) (Mladost Buzin)
Mosković Antonio (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Poljak Franko (Vrapče)
5
Ašanin Luka (Samobor)
Jurić Fran (Inter-Zaprešić)
Kozina Andro (Sesvetski Kraljevec)
Majer Filip (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Meštrović Robert (Kurilovec)
Miščin Martin (1 KU) (Vinogradar)
Pavlić Mihael (Dugo Selo)
Starčić Juraj (2 KU) (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Trojak Lucas (Mladost Buzin)
Trošelj Leon (Mladost Buzin)
Uwem Alexander (2 KU) (Dugo Selo)
Zoričić Dominik (Karlovac 1919)
4
Deduš Luka (3 KU) (Ravnice)
Franjčić Martin (Dugo Selo)
Grbeša Petar (Rudeš)
Kolić Nino (Mladost Buzin)
Kuš Antonio (Ravnice)
Ljubić Josip (Inter-Zaprešić)
Novak Josip (Sesvetski Kraljevec)
Orešković Marko (Rudeš)
Perković Kristijan (Mladost Buzin)
Plehan Mateo (Inter-Zaprešić)
Podhraški Karlo (Špansko)
Stepinac Rafael (3 KU) (Vinogradar)
Stepinac Gabrijel (Vinogradar)
3
Agatić Robert (Dugo Selo)
Bičanić Berislav (Špansko)
Bosec Dario (Inter-Zaprešić)
Briški Filip (Sesvetski Kraljevec)
Cindrić Jakov (Karlovac 1919)
Čaušević Edin (Samobor)
Dujmović Patrik (Karlovac 1919)
Grdić Mateo (Špansko)
Jagodić Erik (Karlovac 1919)
Kramarić Luka (1 KU) (Mladost Buzin)
Leščić Petar (Rudeš)
Matijević Petar (Ravnice)
Mikulić Ante (Bistra)
Miščin Ivan (Vinogradar)
Ribar Ivor (Karlovac 1919)
Rmuš Dan (Ravnice)
Sabljak Antonio (Mladost Buzin)
Tunjić Ivo (Samobor)
Žarko Matej (Sesvetski Kraljevec)
2
Grdović Kristijan (Samobor)
Jakopović Luka (Vrapče)
Matić Ivan (Mladost Buzin)
Bhaskar Damian (Trešnjevka)
Bolješić Ivan (1 KU) (Kurilovec)
Budimir Ante (Rudeš)
Cigler Lovro (Lučko)
Cikoja Mislav (Dugo Selo)
Crnković Antonio (Lučko)
Čalić Tomislav (Sesvetski Kraljevec)
Čulina Noa (Ravnice)
Fojs David (Vrapče)
Ivanda Lovro (Trešnjevka)
Jurić Matej (1 KU) (Sesvetski Kraljevec)
Jurišić Mateo (Špansko)
Jurković Matej (Dugo Selo)
Juroš Stipe (Špansko)
Kecur Martin (Vrapče)
Kolman-Bokun Jan (Bistra)
Kunčić Tin (Mladost Buzin)
Majsec Karlo (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Međugorac Dominik (Lučko)
Mujkanović Petar (Inter-Zaprešić)
Naumovski Karmelo (Ravnice)
Razum Emanuel (Vinogradar)
Ristevski Gordan (Rudeš)
Šaflin Mihael (Karlovac 1919)
Šafran Karlo (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Šimić Josip (Špansko)
Velić Luka (Trešnjevka)
Vlahović Mihael (Inter-Zaprešić)
1
Antolić Jan (Vrapče)
Kovač Luka Leon (Inter-Zaprešić)
Mustač Luka (Vrapče)
Anić Filip (Mladost Buzin)
Arežina Nikola (Lučko)
Babić Josip (Špansko)
Baković Gabriel (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Barišić Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Begulić Din (Mladost Buzin)
Benković Fran (Ravnice)
Bićan Petar (Samobor)
Bujanović Jan Marko (Lučko)
Cecelja Jakov (Vinogradar)
Cetinić Frankos Emanuel (Vrapče)
Cigrovski Gabriel (Inter-Zaprešić)
Crnoš Fran (Samobor)
Čališ Luka (Špansko)
Čordaš Franko (Špansko)
Čulinović Gabrijel (Dugo Selo)
Geršak Filip (Ravnice)
Gjurasek Borna (1 KU) (Trešnjevka)
Godec Mihael (Dugo Selo)
Golubić Matej (Samobor)
Govorčinović Bruno (Trešnjevka)
Hursa Tomislav (Bistra)
Ivić Mihael (Mladost Buzin)
Jurić Matej (Samobor)
Jurković Niko Fran (Karlovac 1919)
Kos Fran (Samobor)
Križanac Fran (Kurilovec)
Levar Martin (Ravnice)
Luburić Frane (Rudeš)
Lukić Bojan (Karlovac 1919)
Majsec Lovro (Špansko)
Matković Matija (Kurilovec)
Medved Stjepan (Kurilovec)
Mihovec Josip (Kurilovec)
Milković Bruno (Dugo Selo)
Mišković Ivan (Rudeš)
Mlinar Marijan (Trešnjevka)
Mustač Fran (Vrapče)
Nagyszombaty Bruno (Lučko)
Pađen Ivan (Vrapče)
Palić Sebastijan (Ravnice)
Penezić Ivan (Bistra)
Pranjić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Raulić Darijo (Ravnice)
Ravlić Marko (Dugo Selo)
Regula Gabrijel (Samobor)
Rizvani Denis (Trešnjevka)
Rojka Ron (Trešnjevka)
Šimek Niko (Trešnjevka)
Šimunović Blaž (Trešnjevka)
Vidoš Valentino (Rudeš)
Vilić Dario (Sesvetski Kraljevec)
Vitko Deni (Samobor)
Volarić Matija (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Vuković Tin (Kurilovec)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo