Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Kadeti 2.NL središte za sezonu 2018/2019.

Strijelci kola, tablice i rezultati: 2. NL središte Juniori/kadeti

LISTA STRIJELACA:

12
Jurković Mateo (1 KU) (Karlovac 1919)
Radovanić Borna (1 KU) (Samobor)
11
Lučak Filip (4 KU) (Bistra)
10
Gajski Luka (Inter-Zaprešić)
8
Bašić Arian (Vrapče)
Božić Luka (1 KU) (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Jurić Antonio (Sesvetski Kraljevec)
Kos Igor (Sesvetski Kraljevec)
Prihistal Leo (Inter-Zaprešić)
Šoški Jurica (Vinogradar)
7
Carl Matija (1 KU) (Rudeš)
Razum Patrik (Dugo Selo)
6
Balić Petar (Rudeš)
Bekić Lovro (Inter-Zaprešić)
Jurković Antonio (Špansko)
Koluder Leon (Vinogradar)
Krasniqi Leonard (4 KU) (Mladost Buzin)
Poljak Franko (Vrapče)
Videk Jakov (Inter-Zaprešić)
5
Frković Matija (Rudeš)
Jurić Fran (Inter-Zaprešić)
Novaković Andrija (Špansko)
Pavlić Mihael (Dugo Selo)
Starčić Juraj (2 KU) (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Trošelj Leon (Mladost Buzin)
Uwem Aleksander (2 KU) (Dugo Selo)
Zoričić Dominik (Karlovac 1919)
4
Ašanin Luka (Samobor)
Deduš Luka (3 KU) (Ravnice)
Karaula Marko (Bistra)
Kolić Nino (Mladost Buzin)
Kozina Andro (Sesvetski Kraljevec)
Kuš Antonio (Ravnice)
Majer Filip (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Mosković Antonio (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Orešković Marko (Rudeš)
Podhraški Karlo (Špansko)
Trojak Lucas (Mladost Buzin)
3
Bičanić Berislav (Špansko)
Cindrić Jakov (Karlovac 1919)
Čaušević Edin (Samobor)
Ermakora Franko (Ravnice)
Grbeša Petar (Rudeš)
Grdić Mateo (Špansko)
Ivković Nikola (Ravnice)
Mikulić Ante (Bistra)
Miščin Martin (1 KU) (Vinogradar)
Miščin Ivan (Vinogradar)
Novak Josip (Sesvetski Kraljevec)
Plehan Mateo (Inter-Zaprešić)
Ribar Ivor (Karlovac 1919)
Rmuš Dan (Ravnice)
Stepinac Rafael (2 KU) (Vinogradar)
Stepinac Gabrijel (Vinogradar)
Svetec Luka (Bistra)
Tunjić Ivo (Samobor)
Žarko Matej (Sesvetski Kraljevec)
2
Jakopović Luka (Vrapče)
Matić Ivan (Mladost Buzin)
Bhaskar Damian (Trešnjevka)
Bosec Dario (Inter-Zaprešić)
Budimir Ante (Rudeš)
Cigler Lovro (Lučko)
Cikoja Mislav (Dugo Selo)
Crnković Antonio (Lučko)
Čulina Noa (Ravnice)
Dujmović Patrik (Karlovac 1919)
Fojs David (Vrapče)
Franjčić Martin (Dugo Selo)
Ivanda Lovro (Trešnjevka)
Jurić Matej (1 KU) (Sesvetski Kraljevec)
Jurković Matej (Dugo Selo)
Juroš Stipe (Špansko)
Kecur Martin (Vrapče)
Kolman-Bokun Jan (Bistra)
Kramarić Luka (1 KU) (Mladost Buzin)
Kunčić Tin (Mladost Buzin)
Ljubić Josip (Inter-Zaprešić)
Matijević Petar (Ravnice)
Međugorac Dominik (Lučko)
Meštrović Robert (Kurilovec)
Mujkanović Petar (Inter-Zaprešić)
Razum Emanuel (Vinogradar)
Ristevski Gordan (Rudeš)
Šaflin Mihael (Karlovac 1919)
Šimić Josip (Vrapče)
Velić Luka (Trešnjevka)
Vlahović Mihael (Inter-Zaprešić)
1
Grdović Kristijan (Samobor)
Kovač Luka Leon (Inter-Zaprešić)
Mustač Luka (Vrapče)
Agatić Robert (Dugo Selo)
Anić Filip (Mladost Buzin)
Arežina Nikola (Lučko)
Baković Gabriel (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Barišić Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Begulić Din (Mladost Buzin)
Benković Fran (Ravnice)
Bićan Petar (Samobor)
Bujanović Jan Marko (Lučko)
Cecelja Jakov (Vinogradar)
Cigrovski Gabriel (Inter-Zaprešić)
Crnoš Fran (Samobor)
Čalić Tomislav (Sesvetski Kraljevec)
Čulinović Gabrijel (Dugo Selo)
Geršak Filip (Ravnice)
Godec Mihael (Dugo Selo)
Golubić Matej (Samobor)
Govorčinović Bruno (Trešnjevka)
Hursa Tomislav (Bistra)
Ivić Mihael (Mladost Buzin)
Jagodić Erik (Karlovac 1919)
Jurić Matej (Samobor)
Jurišić Mateo (Špansko)
Jurković Niko Fran (Karlovac 1919)
Kos Fran (Samobor)
Križanac Fran (Kurilovec)
Leščić Petar (Rudeš)
Levar Martin (Ravnice)
Luburić Frane (Rudeš)
Lukić Bojan (Karlovac 1919)
Majsec Lovro (Špansko)
Majsec Karlo (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Matković Matija (Kurilovec)
Medved Stjepan (Kurilovec)
Mihovec Josip (Kurilovec)
Milković Bruno (Dugo Selo)
Mišković Ivan (Rudeš)
Mustač Fran (Vrapče)
Pađen Ivan (Vrapče)
Perković Kristijan (Mladost Buzin)
Pranjić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Raulić Darijo (Ravnice)
Ravlić Marko (Dugo Selo)
Regula Gabrijel (Samobor)
Rizvani Denis (Trešnjevka)
Rojka Ron (Trešnjevka)
Sabljak Antonio (Mladost Buzin)
Šafran Karlo (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Šimek Niko (Trešnjevka)
Šimunović Blaž (Trešnjevka)
Vilić Dario (Sesvetski Kraljevec)
Vitko Deni (Samobor)
Volarić Matija (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Vuković Tin (Kurilovec)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo