Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Juniori 2.NL središte za sezonu 2018/2019.

Strijelci kola, tablice i rezultati: 2. NL središte Juniori/kadeti

LISTA STRIJELACA:

19
Lovrić Mateo (Inter-Zaprešić)
18
Vukelić Fran (2 KU) (Inter-Zaprešić)
15
Kokorić Fran (Špansko)
10
Baričević Bernard (Inter-Zaprešić)
Brletić Dominik (2 KU) (Mladost Buzin)
Debeljak Matej (3 KU) (Trešnjevka)
Janječić Leonardo (3 KU) (Kurilovec)
8
Bajan Bruno (Inter-Zaprešić)
Dropuljić Marko (1 KU) (Špansko)
Galjuf Mario (Sesvetski Kraljevec)
Sedlarić Filip (Trešnjevka)
Vucić Roberto (2 KU) (Bistra)
7
Tutić Igor (Karlovac 1919)
6
Pavić Maro (Ravnice)
Radoš Patrik (Karlovac 1919)
Trifunović Tomislav (Kurilovec)
Zogaj Egzon (Inter-Zaprešić)
Žarko Luka (Sesvetski Kraljevec)
5
Galić Ivan (Ravnice)
Galić Josip (Dugo Selo)
Grković Ivor (Ravnice)
Ivanić Andrijan (Dugo Selo)
Pleskina Marko (Vinogradar)
Šimić Patrik (Sesvetski Kraljevec)
4
Tomić Leo (Vrapče)
Fernežir Mihael (Inter-Zaprešić)
Jukić Kristijan (2 KU) (Sesvetski Kraljevec)
Kelava Marko (Vinogradar)
Kovačević Sven (Trešnjevka)
Matos Leonardo (Bistra)
Perišić Bruno (1 KU) (Dugo Selo)
Pjevac Domagoj (Mladost Buzin)
Rod Marko (Vrapče)
Slugečić Mislav (Vinogradar)
3
Sedlar Leon (Vinogradar)
Antoljak Josip (Vrapče)
Atlija Luka (Inter-Zaprešić)
Božić Kristijan (Bistra)
Brbot Ivan (Dugo Selo)
Hajdinjak Mario (Ravnice)
Kerep Leon (1 KU) (Samobor)
Kurečki Toni (Vinogradar)
Lepotinec Fran (Dugo Selo)
Lukanić Karlo (Bistra)
Magdić Renato (Karlovac 1919)
Mahalbašić Kenan (Ravnice)
Popovački Dominik (Karlovac 1919)
Ramčić Mirko (Vinogradar)
Šturlan Filip (Bistra)
Tarbuk Dominik (Karlovac 1919)
Tolić Nikola (Trešnjevka)
Velić Mateo (Kurilovec)
Vidaković David (Ravnice)
2
Babić Marian (Dugo Selo)
Belčić Vid (Kurilovec)
Boras Bruno (Sesvetski Kraljevec)
Brezec Tino (Bistra)
Brkić Bruno (Mladost Buzin)
Dragun Leon (Bistra)
Drmić Zdeslav (Sesvetski Kraljevec)
Filipec Danijel (Inter-Zaprešić)
Fumić Jurica (Sesvetski Kraljevec)
Furmek Dominik (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Gelo Marin (Špansko)
Horvat Petar (Samobor)
Horvatin Petar (1 KU) (Karlovac 1919)
Ivančević Tin (Samobor)
Jaki Leon (Kurilovec)
Katarinčić Luka (Bistra)
Kos Filip (Ravnice)
Lešnjak Luka (Bistra)
Mijatović Jurica (2 KU) (Ravnice)
Pavlin Patrik (Samobor)
Pobor Ivan (1 KU) (Trešnjevka)
Prugovečki Marko (1 KU) (Vrapče)
Ptičar Tino (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Puškarić Lovro (Samobor)
Rajski Domagoj (1 KU) (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Regović Kristijan (Samobor)
Salečić Luka (Inter-Zaprešić)
Seidl Borna (Špansko)
Sreš Vilim (Vrapče)
Stipić Luka (2 KU) (Inter-Zaprešić)
Strujić Antonio (Sesvetski Kraljevec)
Stupar Hrvoje (Samobor)
Šoštar Jurica (Inter-Zaprešić)
Šutalo Karlo (Špansko)
Tisanić Ivan (Špansko)
Tomas Marino (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Vujković Sven (Trešnjevka)
1
Čizmadija Zvonimir (Kurilovec)
Ačkar Daniel (Dugo Selo)
Anić Toni (Ravnice)
Baić Dario (Karlovac 1919)
Barišić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Bednjanec Jurica (Špansko)
Bingula Goran (Vrapče)
Biščan Valentino (Samobor)
Bošković Emanuel (Vrapče)
Brdarić Tin (Sesvetski Kraljevec)
Burić Stjepan (Samobor)
Bužalja Antonio (Vrapče)
Crnogaj Hrvoje (Vrapče)
Cvok Patrik (Bistra)
Čehulić Kristijan (Inter-Zaprešić)
Čižmek Bruno (Vrapče)
Čop Mate (Trešnjevka)
Dilber Besedić Dorian (Špansko)
Džida Marko (Vinogradar)
Filipović Marin (1 KU) (Vrapče)
Franc Karlo (Špansko)
Gegić Vito (Ravnice)
Golubić David (Kurilovec)
Hlebić Stjepan (Vinogradar)
Jakovljević Mihael (Vinogradar)
Javiljak Jan (Kurilovec)
Jazbec Mislav (Ravnice)
Jozić Nino (Kurilovec)
Jug Jurica (Sesvetski Kraljevec)
Jurman Jakov (Ravnice)
Krasniqi Leart (Mladost Buzin)
Križnik Josip (Inter-Zaprešić)
Kupres Dominik (Inter-Zaprešić)
Lović Deni David (Dugo Selo)
Mance Luka (Karlovac 1919)
Mandić Stjepan (Vrapče)
Mandić Antonio (Ravnice)
Marinić Josip (Karlovac 1919)
Marušić Ivan (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Međugorac Matej (Dugo Selo)
Mesic Tin (Vinogradar)
Mikulec Dominik (Špansko)
Nadinić Lovro (Trešnjevka)
Pavić Jure Blaž (Ravnice)
Pole Karlo (Trešnjevka)
Porobić Sabit (Ravnice)
Prelec Jan (Samobor)
Prežgaj Stjepan (Vinogradar)
Prnjak Joško (Mladost Buzin)
Radman Josip (Špansko)
Repač Domagoj (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Sabljak Tomislav (Mladost Buzin)
Sambolec Matej (Vrapče)
Sandalj Luka (Špansko)
Sokolović Marko (Samobor)
Sosić Lovro (Trešnjevka)
Sylejmani Alfred (Trešnjevka)
Šebek Nikola (Kurilovec)
Šimek Niko (Trešnjevka)
Šošić Marko (Kurilovec)
Tonković David (Karlovac 1919)
Vuković Antonio (Dugo Selo)
Zelić Josip (Dugo Selo)
Žunec Lovro (Samobor)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo