Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Juniori 2.NL središte za sezonu 2018/2019.

Strijelci kola: 2. NL središte Juniori/kadeti

LISTA STRIJELACA:

22
Kokorić Fran (Špansko)
Lovrić Mateo (Inter-Zaprešić)
Vukelić Fran (3 KU) (Inter-Zaprešić)
17
Baričević Bernard (Inter-Zaprešić)
14
Janječić Leonardo (3 KU) (Kurilovec)
13
Debeljak Matej (3 KU) (Trešnjevka)
12
Bajan Bruno (Inter-Zaprešić)
Dropuljić Marko (1 KU) (Špansko)
11
Vucić Roberto (2 KU) (Bistra)
10
Brletić Dominik (2 KU) (Mladost Buzin)
9
Galjuf Mario (Sesvetski Kraljevec)
Pavić Maro (1 KU) (Ravnice)
Sedlarić Filip (Trešnjevka)
8
Ivanić Andrijan (Dugo Selo)
Šturlan Filip (Bistra)
Tutić Igor (Karlovac 1919)
7
Cindrić Ivan (1 KU) (Karlovac 1919)
Grković Ivor (Ravnice)
Kerep Leon (3 KU) (Samobor)
Matos Leonardo (Bistra)
Pjevac Domagoj (Mladost Buzin)
Trifunović Tomislav (Kurilovec)
6
Fumić Jurica (Sesvetski Kraljevec)
Galić Josip (Dugo Selo)
Kovačević Sven (Trešnjevka)
Mahalbašić Kenan (Ravnice)
Perišić Bruno (1 KU) (Dugo Selo)
Pleskina Marko (Vinogradar)
Popovački Dominik (Karlovac 1919)
Radoš Patrik (Karlovac 1919)
Stipić Luka (2 KU) (Inter-Zaprešić)
Vidaković David (Ravnice)
Zogaj Egzon (Inter-Zaprešić)
Žarko Luka (Sesvetski Kraljevec)
5
Tomić Leo (Vrapče)
Atlija Luka (Inter-Zaprešić)
Drmić Zdeslav (Sesvetski Kraljevec)
Galić Ivan (Ravnice)
Jaki Leon (Kurilovec)
Pole Karlo (Trešnjevka)
Rod Marko (Vrapče)
Salečić Luka (Inter-Zaprešić)
Šimić Patrik (Sesvetski Kraljevec)
Tarbuk Dominik (Karlovac 1919)
4
Sedlar Leon (Vinogradar)
Božić Kristijan (Bistra)
Brezec Tino (Bistra)
Čižmek Bruno (Vrapče)
Fernežir Mihael (Inter-Zaprešić)
Furmek Dominik (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Hajdinjak Mario (Ravnice)
Ivančević Tin (Samobor)
Jukić Kristijan (2 KU) (Sesvetski Kraljevec)
Kelava Marko (Vinogradar)
Kos Filip (Ravnice)
Krasniqi Leart (1 KU) (Mladost Buzin)
Lepotinec Fran (Dugo Selo)
Lukanić Karlo (1 KU) (Bistra)
Marinić Josip (1 KU) (Karlovac 1919)
Prljača Almir (Špansko)
Ramčić Mirko (Vinogradar)
Slugečić Mislav (Vinogradar)
Tisanić Ivan (1 KU) (Špansko)
Tomas Marino (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Zelić Josip (2 KU) (Dugo Selo)
3
Antoljak Josip (Vrapče)
Babić Marian (Dugo Selo)
Baić Dario (Karlovac 1919)
Belčić Vid (Kurilovec)
Brbot Ivan (Dugo Selo)
Brkić Bruno (Mladost Buzin)
Dilber Besedić Dorian (Špansko)
Filipec Danijel (Inter-Zaprešić)
Filipović Marin (1 KU) (Vrapče)
Gegić Vito (Ravnice)
Horvatin Petar (1 KU) (Karlovac 1919)
Jug Jurica (Sesvetski Kraljevec)
Katarinčić Luka (Bistra)
Keškić Hrvoje (1 KU) (Vrapče)
Kurečki Toni (Vinogradar)
Magdić Renato (Karlovac 1919)
Marušić Ivan (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Palić Luka (Špansko)
Pavlin Patrik (Samobor)
Perić Adrian (Kurilovec)
Strujić Antonio (Sesvetski Kraljevec)
Šoštar Jurica (Inter-Zaprešić)
Šutalo Karlo (Špansko)
Tolić Nikola (Trešnjevka)
Velić Mateo (Kurilovec)
2
Antolović Filip (Mladost Buzin)
Batina Luka (Bistra)
Boras Bruno (Sesvetski Kraljevec)
Bošković Emanuel (Vrapče)
Bužalja Antonio (Vrapče)
Cvok Patrik (Bistra)
Domitrović Vedran (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Dragun Leon (Bistra)
Franc Karlo (Špansko)
Gelo Marin (Špansko)
Hlebić Stjepan (Vinogradar)
Horvat Petar (Samobor)
Husić Leon (Špansko)
Kleščić Vito (Samobor)
Lešnjak Luka (Bistra)
Mesic Tin (Vinogradar)
Mijatović Jurica (2 KU) (Ravnice)
Minković Nikola (Inter-Zaprešić)
Mizan Mate (Dugo Selo)
Pobor Ivan (1 KU) (Trešnjevka)
Prežgaj Stjepan (Vinogradar)
Prugovečki Marko (1 KU) (Vrapče)
Ptičar Tino (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Puškarić Lovro (Samobor)
Rajski Domagoj (1 KU) (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Reberski Otto (Bistra)
Regović Kristijan (Samobor)
Salopek Domagoj (Ravnice)
Seidl Borna (Špansko)
Sreš Vilim (Vrapče)
Strmečki Dario (Vrapče)
Stupar Hrvoje (Samobor)
Tadijanović Tomislav (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Voloder Josip (Samobor)
Vrdoljak Luka (Ravnice)
Vujković Sven (Trešnjevka)
Vuković Antonio (Dugo Selo)
1
Čizmadija Zvonimir (Kurilovec)
Ačkar Daniel (Dugo Selo)
Adžaga Kristian (Karlovac 1919)
Anić Toni (Ravnice)
Ban Filip (Mladost Buzin)
Banek Marko (Vrapče)
Barišić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Barlović Patrik (Vrapče)
Bednjanec Jurica (Špansko)
Bingula Goran (Vrapče)
Biščan Valentino (Samobor)
Blažanović Luka (Trešnjevka)
Brdarić Tin (Sesvetski Kraljevec)
Burić Stjepan (Samobor)
Crnogaj Hrvoje (Vrapče)
Čančar Bruno (Mladost Buzin)
Čehulić Kristijan (Inter-Zaprešić)
Čop Mate (Trešnjevka)
Čuni Mark (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Džida Marko (Vinogradar)
Fučkalo Mihael (Ravnice)
Golubić David (Kurilovec)
Grabušić Matej (Bistra)
Halilić Dino (Kurilovec)
Ištuk Josip (Kurilovec)
Jakovljević Mihael (Vinogradar)
Javiljak Jan (Kurilovec)
Jazbec Mislav (Ravnice)
Jozić Nino (Kurilovec)
Jurman Jakov (Ravnice)
Klemenčić Mihael (Samobor)
Križnik Josip (Inter-Zaprešić)
Kupres Dominik (Inter-Zaprešić)
Lović Deni David (Dugo Selo)
Majstorović Antonio (Dugo Selo)
Mamić Tomislav (Karlovac 1919)
Mance Luka (Karlovac 1919)
Mandić Stjepan (Vrapče)
Mandić Antonio (Ravnice)
Mandura Luka (Kurilovec)
Marić Jerko (Ravnice)
Međugorac Matej (Dugo Selo)
Mikulec Dominik (Špansko)
Nadinić Lovro (Trešnjevka)
Pavić Jure Blaž (Ravnice)
Pavlović Robert (Dugo Selo)
Pek Bruno (Kurilovec)
Piculek Petar (Bistra)
Porobić Sabit (Ravnice)
Prelec Jan (Samobor)
Prnjak Joško (Mladost Buzin)
Radman Josip (Špansko)
Rajnović Leo (1 KU) (Vinogradar)
Repač Domagoj (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Rojka Ron (Trešnjevka)
Sabljak Tomislav (Mladost Buzin)
Sambolec Matej (Vrapče)
Sandalj Luka (Špansko)
Smrečki Luka (Sesvetski Kraljevec)
Sokolović Marko (Samobor)
Sosić Lovro (Trešnjevka)
Sylejmani Alfred (Trešnjevka)
Šako Ivan (Karlovac 1919)
Šebek Nikola (Kurilovec)
Šimek Niko (Trešnjevka)
Šošić Marko (Kurilovec)
Tolić Matija (Inter-Zaprešić)
Tomić Karlo (Mladost Buzin)
Tonković David (Karlovac 1919)
Vilipić Petar (Mladost Buzin)
Višić Toni (Špansko)
Žunec Lovro (Samobor)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo