Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 2. liga za sezonu 2018/2019.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 2. liga

Pozivamo vas učlanite se kako bi bili u mogućnosti obrađivati podatke iz lige za sezonu 2018/19!

LISTA STRIJELACA:

22
Vlahović Vuk (Maksimir)
18
Perović Marko (Maksimir)
17
Špoljarić David Alan (Škola nogometa Maksimir)
15
Jeleković Tomislav (Prigorje M)
13
Franković Josip (Škola nogometa Maksimir)
Jurki Toni (Prigorje M)
12
Hladnik Ivano (Sesvetski Kraljevec)
11
Šarčević Petar (Mladost Buzin)
9
Prole Marko Pavao (Coerver)
8
Bilanović Gabrijel (Prigorje Ž)
Gračak Vito (Kašina)
Janušić Luka (Maksimir)
Periša Petar (Bubamara)
Pugar Patrik (Prigorje M)
Radaljac Filip (Bubamara)
7
Gašaj Josip (Trešnjevka)
Krajnović Arslan (Coerver)
Turudić Mate (1 KU) (Prigorje M)
6
Ćurić Marko Ante (Maksimir)
Kašnar Josip (Prigorje Ž)
Kwedi Lucas (Trešnjevka)
Rečić Roko (1 KU) (Bubamara)
5
Blagović Fran (Bubamara)
Komorski Gabriel (Maksimir)
Munđer Josip (Škola nogometa Maksimir)
Pandek Matija (Kašina)
Šimunković Filip (Prigorje M)
Zagorec Stjepan (Šparta-Elektra)
4
Beketić Luka (Škola nogometa Maksimir)
Filipović Samuel (Coerver)
Hubej Maks (1 KU) (Trešnjevka)
Kasumović Filip (Maksimir)
Kokorić Josip (Prigorje M)
Kolonić Tin (Concordia)
Palić Filip (Maksimir)
Perković Fran (Mladost Buzin)
Sakipovski Ramiz (Bubamara)
Škrlin Gabriel (Trešnjevka)
Vrlac Antonio (Mladost Buzin)
3
Bastalić Karlo (Prigorje Ž)
Bilić Dorijan (Sesvetski Kraljevec)
Briški Ivan (1 KU) (Sesvetski Kraljevec)
Folnegović Jurica (Ravnice)
Gašparić Borna (Mladost Buzin)
Javurek Patrik (Prigorje M)
Karna Latković Fran (Bubamara)
Krznar Deny (Škola nogometa Maksimir)
Marčin Antonio (Coerver)
Medvedec Bruno (Prigorje Ž)
Orozović Luka (Mladost Buzin)
Pukšec Jurica (Kašina)
Rečić Pino (Bubamara)
Štrbac Vito (Trešnjevka)
2
Barić Jakov (Trešnjevka)
Bastalec David (Prigorje Ž)
Bašnec Renco (Ravnice)
Buči Tomo (Prigorje Ž)
Burcar Andrija (Ravnice)
Dodić Nikola (2 KU) (Ravnice)
Drmečić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
Frljak Karlo (Prigorje Ž)
Galeković Sven (Mladost Buzin)
Horvat Vito (Mladost Buzin)
Hunjadi-Šelendić Domagoj (Prigorje M)
Huzek - Gumbazir Nino (Prigorje M)
Kikić David (Sesvetski Kraljevec)
Kopitović Ivano (Mladost Buzin)
Kranjčina David (Mladost Buzin)
Križanac Jerko (Šparta-Elektra)
Kundić Marko (Coerver)
Lambevski David (1 KU) (Kašina)
Lončarić Marko (Kašina)
Mađarić Jurica (Ravnice)
Mandić Karlo (Concordia)
Marinić Janko (Sesvetski Kraljevec)
Marinović Antonio Toma (Sesvetski Kraljevec)
Martinović Toni (Sesvetski Kraljevec)
Mioč Luka (Bubamara)
Nardić Saša (Škola nogometa Maksimir)
Ostojić Matizović Juraj (Šparta-Elektra)
Penić Karlo (Maksimir)
Perak Patrick (1 KU) (Coerver)
Pozaić Roko (Prigorje M)
Radišić Marko (Bubamara)
Smiljanić Bruno (Škola nogometa Maksimir)
Taslak Tin (Trešnjevka)
1
Andrić Petar (Ravnice)
Bogatić Andrej (Prigorje M)
Brčina Luka (Ivanja Reka)
Ceković Ivan (Concordia)
Cirimotić Pavle (Coerver)
Ćuk Josip (Concordia)
Dabrović Pavo (Škola nogometa Maksimir)
Dinjar Antonio (Škola nogometa Maksimir)
Draguljić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Družeta Alan (Bubamara)
Filipović Gabriel (Ivanja Reka)
Francišković Petar (Trešnjevka)
Glavić Gabriel (Kašina)
Gojanović Vanja (Škola nogometa Maksimir)
Grašić David (Bubamara)
Horvat Michell (Kašina)
Horvatić Leon (Škola nogometa Maksimir)
Hundrić Jan (Ravnice)
Husnjak Karlo (Maksimir)
Huzanić Emanuel (Prigorje M)
Jandrić Niko (Ivanja Reka)
Jelaš Vito (Maksimir)
Jerković Karlo (Šparta-Elektra)
Jurjević Domagoj (Šparta-Elektra)
Kardoš Lukas (Bubamara)
Kelić Rikardo (Trešnjevka)
Kovač Josip (Kašina)
Kralj Noa (Ravnice)
Krišto Ilija (Prigorje Ž)
Krnić Jakov (Mladost Buzin)
Krnjaić Filip (Škola nogometa Maksimir)
Krpan Luka (Concordia)
Majsak Patrik (Ravnice)
Marković Dominik (Mladost Buzin)
Mioković Viktor (Coerver)
Novaković Leon (Trešnjevka)
Oharek Roko Valentin (Coerver)
Oreščanin Marko (Sesvetski Kraljevec)
Pauković Marko (Prigorje M)
Pavičić Patrik (Ravnice)
Perak Borna (Bubamara)
Plantak Josip (Prigorje Ž)
Plazanić Marko (Sesvetski Kraljevec)
Puljiz Luka (Bubamara)
Radica Maksimilijan (Ravnice)
Raguž Ivan (Ravnice)
Senjan Borna (Trešnjevka)
Soldo Nikola (Trešnjevka)
Sršen Petar (Ravnice)
Šainović Marko (Ravnice)
Šuško Teo (Bubamara)
Tresk Tomislav (Mladost Buzin)
Trogrlić Roko (Škola nogometa Maksimir)
Vidović Luka (Prigorje M)
Zuber Patrik (Coerver)
Žaja Marko (Concordia)
Žugaj Manuel (Prigorje Ž)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo