Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 2. liga za sezonu 2018/2019.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 2. liga

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

LISTA STRIJELACA:

24
Jeleković Tomislav (Prigorje M)
22
Vlahović Vuk (Maksimir)
19
Špoljarić David Alan (Škola nogometa Maksimir)
18
Franković Josip (Škola nogometa Maksimir)
Perović Marko (Maksimir)
17
Jurki Toni (Prigorje M)
14
Hladnik Ivano (Sesvetski Kraljevec)
Šarčević Petar (Mladost Buzin)
12
Gračak Vito (Kašina)
11
Janušić Luka (Maksimir)
10
Turudić Mate (1 KU) (Prigorje M)
9
Kašnar Josip (Prigorje Ž)
Krajnović Arslan (Coerver)
Periša Petar (Bubamara)
Prole Marko Pavao (Coerver)
Pugar Patrik (Prigorje M)
Radaljac Filip (Bubamara)
Rečić Roko (1 KU) (Bubamara)
8
Bilanović Gabrijel (Prigorje Ž)
Gašaj Josip (Trešnjevka)
7
Gucić Vjekoslav (Maksimir)
Kasumović Filip (Maksimir)
Pukšec Jurica (Kašina)
Zagorec Stjepan (Šparta-Elektra)
6
Bilić Darijan (Sesvetski Kraljevec)
Ćurić Marko Ante (Maksimir)
Hubej Maks (1 KU) (Trešnjevka)
Kolonić Tin (Concordia)
Kwedi Lucas (Trešnjevka)
Palić Filip (Maksimir)
Pandek Matija (Kašina)
5
Bastalić Karlo (Prigorje Ž)
Blagović Fran (Bubamara)
Folnegović Jurica (Ravnice)
Komorski Gabriel (Maksimir)
Marčin Antonio (Coerver)
Munđer Josip (Škola nogometa Maksimir)
Perković Fran (Mladost Buzin)
Sakipovski Ramiz (Bubamara)
Šimunković Filip (Prigorje M)
Škrlin Gabriel (Trešnjevka)
Vrlac Antonio (Mladost Buzin)
4
Beketić Luka (Škola nogometa Maksimir)
Dodić Nikola (2 KU) (Ravnice)
Filipović Samuel (Coerver)
Frljak Karlo (Prigorje Ž)
Galeković Sven (Mladost Buzin)
Hunjadi-Šelendić Domagoj (Prigorje M)
Javurek Patrik (Prigorje M)
Kokorić Josip (Prigorje M)
Medvedec Bruno (Prigorje Ž)
Mioč Luka (Bubamara)
Orozović Luka (Mladost Buzin)
Rečić Pino (Bubamara)
Škrbić Matej (Šparta-Elektra)
Štrbac Vito (Trešnjevka)
3
Perak Patrick (1 KU) (Coerver)
Bastalec David (Prigorje Ž)
Briški Ivan (1 KU) (Sesvetski Kraljevec)
Buči Tomo (1 KU) (Prigorje Ž)
De La Rosa Pierre-Yves (Škola nogometa Maksimir)
Gašparić Borna (Mladost Buzin)
Horvat Vito (Mladost Buzin)
Jelaš Vito (Maksimir)
Karna Latković Fran (Bubamara)
Kolarić Matija (Coerver)
Kopitović Ivano (Mladost Buzin)
Krznar Deny (Škola nogometa Maksimir)
Kundić Marko (Coerver)
Martinušić Luka (Šparta-Elektra)
Vidović Luka (Prigorje M)
2
Barić Jakov (Trešnjevka)
Bašnec Renco (Ravnice)
Burcar Andrija (Ravnice)
Ćuk Josip (Concordia)
Divić Roko Ivan (Concordia)
Drmečić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
Družeta Alan (Bubamara)
Grubač Noa (Coerver)
Huzek - Gumbazir Nino (Prigorje M)
Jurišić Darije (Trešnjevka)
Kikić David (Sesvetski Kraljevec)
Kranjčina David (Mladost Buzin)
Krišto Ilija (Prigorje Ž)
Križanac Jerko (Šparta-Elektra)
Krnić Jakov (Mladost Buzin)
Lambevski David (1 KU) (Kašina)
Lončarić Marko (Kašina)
Mađarić Jurica (Ravnice)
Mandić Karlo (Concordia)
Marinić Janko (Sesvetski Kraljevec)
Marinović Antonio Toma (Sesvetski Kraljevec)
Martinović Toni (Sesvetski Kraljevec)
Mioč Mateo (Maksimir)
Mioković Viktor (Coerver)
Nardić Saša (Škola nogometa Maksimir)
Ostojić Matizović Juraj (Šparta-Elektra)
Penić Karlo (Maksimir)
Plazanić Marko (Sesvetski Kraljevec)
Pozaić Roko (Prigorje M)
Radišić Marko (Bubamara)
Smiljanić Bruno (Škola nogometa Maksimir)
Taslak Tin (Trešnjevka)
Vuzem Patrick (Bubamara)
Žaja Marko (Concordia)
1
Krpan Luka (Concordia)
Andrić Petar (Ravnice)
Bencuz Karlo (Bubamara)
Bogadi Matej (Concordia)
Bogatić Andrej (Prigorje M)
Brčina Luka (Ivanja Reka)
Ceković Ivan (Concordia)
Cirimotić Pavle (Coerver)
Ćosić Gabriel (Concordia)
Dabrović Pavo (Škola nogometa Maksimir)
Dinjar Antonio (Škola nogometa Maksimir)
Draguljić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Filipović Gabriel (Ivanja Reka)
Francišković Petar (Trešnjevka)
Gaši Dominik (Šparta-Elektra)
Glavić Gabriel (Kašina)
Gojanović Vanja (Škola nogometa Maksimir)
Grašić David (Bubamara)
Hader Ivan (Ivanja Reka)
Horvat Michell (Kašina)
Horvatić Leon (Škola nogometa Maksimir)
Hundrić Jan (Ravnice)
Husnjak Karlo (Maksimir)
Huzanić Emanuel (Prigorje M)
Jandrić Niko (Ivanja Reka)
Jerković Karlo (Šparta-Elektra)
Jurjević Domagoj (Šparta-Elektra)
Kardoš Lukas (Bubamara)
Karlović Renato (Kašina)
Kelić Rikardo (Trešnjevka)
Kišur Jan (Prigorje Ž)
Kovač Josip (Kašina)
Kovač Leon (Prigorje M)
Kralj Noa (Ravnice)
Krnjaić Filip (Škola nogometa Maksimir)
Majsak Patrik (Ravnice)
Marjanović Karlo (Concordia)
Marković Luka (Prigorje Ž)
Marković Dominik (Mladost Buzin)
Morović Bruno (Mladost Buzin)
Novaković Leon (Trešnjevka)
Oharek Roko Valentin (Coerver)
Oreščanin Marko (Sesvetski Kraljevec)
Oreški Gabrijel (Šparta-Elektra)
Pauković Marko (Prigorje M)
Pavičić Patrik (Ravnice)
Perak Borna (Bubamara)
Plantak Josip (Prigorje Ž)
Plepelić Mateo (Mladost Buzin)
Puljiz Luka (Bubamara)
Radešić Borna (Maksimir)
Radica Maksimilijan (Ravnice)
Raguž Ivan (Ravnice)
Rihtarić Luka (Kašina)
Rogina Borna (Bubamara)
Senjan Borna (Trešnjevka)
Soldo Nikola (Trešnjevka)
Sršen Petar (Ravnice)
Šainović Marko (Ravnice)
Šimunković Bartol (Prigorje M)
Šuško Teo (Bubamara)
Tresk Tomislav (Mladost Buzin)
Trogrlić Roko (Škola nogometa Maksimir)
Vrbić Luka (Prigorje Ž)
Zuber Patrik (Coerver)
Žugaj Manuel (Prigorje Ž)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo