Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Pioniri 2. liga za sezonu 2018/2019.

Link do tablice i rezultata lige: Pioniri 2. liga

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

LISTA STRIJELACA:

32
Kelčec Filip (Kašina)
16
Aliaj Marco (3 KU) (Škola nogometa Maksimir)
Škrinjar Mateo (Prigorje M)
15
Bohnička Luka (Kašina)
Bošnjak Vjekoslav (Coerver)
Horvat Filip (1 KU) (Maksimir)
Piščak Borna (1 KU) (Coerver)
14
Cigić Franko (Bubamara)
Tomić Valentino (Šparta-Elektra)
13
Babić Patrik (Bubamara)
Kovačić Petar (Sesvetski Kraljevec)
12
Gabrić Drago (Trešnjevka)
11
Kamberović Jure (Coerver)
Mihaljević Hrvoje (Bubamara)
Šibenik Mislav (Sesvetski Kraljevec)
10
Marić Robert (Kašina)
Relja Igor (1 KU) (Ivanja Reka)
Vrdoljak Petar (Ravnice)
9
Tokić Patrik (2 KU) (Mladost Buzin)
8
Borić Matko (2 KU) (Bubamara)
Palić Ante (Maksimir)
Sedmak Sven (Prigorje M)
7
Đukić Robert (Bubamara)
Ladan Filip (Sesvetski Kraljevec)
Mandić Mateo (Ravnice)
6
Hasanović Leon (1 KU) (Ivanja Reka)
Hozanović Elvir (Ivanja Reka)
Kavić Tin (Bubamara)
Nikolić Božidar (Maksimir)
Pamuković Luka (Bubamara)
Rečić Petar (Bubamara)
Vajdić Bartol (Coerver)
Žakman Lovro (1 KU) (Prigorje Ž)
5
Barišić Teo (Sesvetski Kraljevec)
Brgić Leonard (Šparta-Elektra)
Burgler Matija (Mladost Buzin)
Đivan Leonardo (Ivanja Reka)
Ille Ivan (Trešnjevka)
Juraga Bartol (Kašina)
Marić Matej (Concordia)
Papa Filip (Maksimir)
Roksandić Nikša (Prigorje M)
Sajković Fran (3 KU) (Kašina)
Soldo Marko (1 KU) (Prigorje Ž)
4
Bajić Denis (Prigorje Ž)
Butić Tin (Prigorje Ž)
Bužinec Luka (Bubamara)
Čičak Luka (Prigorje Ž)
Črtalić Ivan (Trešnjevka)
Dinjar Kristijan (Škola nogometa Maksimir)
Dumić Stjepan (Coerver)
Letica Filip (Bubamara)
Lučić Vlaho (Maksimir)
Sajko Mihael (Prigorje M)
Štelma Viktor (Coerver)
Veselić Luka (Šparta-Elektra)
Vučkov Bartol (Ivanja Reka)
3
Čančarević Anton (Concordia)
Drakulić Max (Škola nogometa Maksimir)
Gagula Fran (Mladost Buzin)
Hubak Bruno (Mladost Buzin)
Jurić Ivan (1 KU) (Trešnjevka)
Koić Petar (Mladost Buzin)
Kršić Ivan (Prigorje M)
Matoc Luka (Coerver)
Mesić Jan (Sesvetski Kraljevec)
Orač Leo (Kašina)
Petric Kristijan (Mladost Buzin)
Prpić Fran (Trešnjevka)
Ptičar Vili (Kašina)
Velčić Denis (Šparta-Elektra)
Vuk Ivan (1 KU) (Mladost Buzin)
Zimšek Leon (Ravnice)
Zorinić Mark (Ravnice)
2
Alush Rron (Maksimir)
Bakšaj Gabrijel (Škola nogometa Maksimir)
Buvinić Toma (Maksimir)
Corelj Dino (Bubamara)
Čegrlj Stjepan (Ivanja Reka)
Dunimagloski Marko (Škola nogometa Maksimir)
Fabijanić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Horvatović Juraj (Ravnice)
Jukić Marko (Prigorje Ž)
Jurić Ivan (Coerver)
Kljutić Luka (Ivanja Reka)
Kolundžić Vid (Šparta-Elektra)
Kuduzović Karlo (Coerver)
Kurygin Konstantin (Škola nogometa Maksimir)
Mrndže Maro (Bubamara)
Okulić Filip (Mladost Buzin)
Pavić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Perić Juro (Kašina)
Petanjek Dominik (Kašina)
Polanšćak Martin (Coerver)
Prelec Manuel (Sesvetski Kraljevec)
Purtić Josip (Šparta-Elektra)
Rubil Fran (Bubamara)
Smetko Leo (Sesvetski Kraljevec)
Špiček Dorian (2 KU) (Prigorje M)
Tešija Tomislav (Maksimir)
Valjak Dominik (Prigorje Ž)
Vidović Jakov (Šparta-Elektra)
Zrno Neven Karol (Škola nogometa Maksimir)
Župan Alan (Prigorje M)
1
Antunović Ivan (1 KU) (Mladost Buzin)
Babić Filip (Kašina)
Batinić Vilim (Ravnice)
Beriša Anton (Coerver)
Bisaku Tom (Maksimir)
Bogdanović Val (Maksimir)
Bonić Jakov (Kašina)
Bošnjak David (Škola nogometa Maksimir)
Burić Nikola (Trešnjevka)
Čabraja Antonio (Ivanja Reka)
Čukelj Maks (Šparta-Elektra)
Čuturić Josip (Ivanja Reka)
Ćuić Noa (Maksimir)
Dafčik Antun (Maksimir)
Dojder Patrik (Bubamara)
Đurić Luka (Škola nogometa Maksimir)
Golubić Hrvoje (1 KU) (Trešnjevka)
Grozdić Ivan (Trešnjevka)
Gucić Daniel (Concordia)
Horvat Bruno (Mladost Buzin)
Jović Filip (Coerver)
Juračić Hrvoje (Bubamara)
Jurakić Andrej (Sesvetski Kraljevec)
Jurišić Darije (Trešnjevka)
Klasić Sven (Šparta-Elektra)
Klepo Branimir (Kašina)
Klepo Roko (Šparta-Elektra)
Knežević Luka (Coerver)
Knežević Borna (Maksimir)
Kokić Franko (Škola nogometa Maksimir)
Križanović Filip (Concordia)
Krznarić Luka (Ravnice)
Kuzmić Sven (Prigorje Ž)
Lukačin Fran (Prigorje M)
Matan Ivan (Concordia)
Metelko Jurica (Concordia)
Milas Luka (Škola nogometa Maksimir)
Mrkobrada Max (Prigorje M)
Parać Luka (Mladost Buzin)
Pavković Franko (Trešnjevka)
Petrić Josip (Ivanja Reka)
Pruša Roko (Škola nogometa Maksimir)
Pušić Marko (Kašina)
Resnik Rene (1 KU) (Bubamara)
Režić Roko (Šparta-Elektra)
Salihović Adel (Ivanja Reka)
Stošić Šimun (Bubamara)
Šabić Valentino (Šparta-Elektra)
Šimunjak Noa (Prigorje M)
Tudjek Tin (Šparta-Elektra)
Tupek Domagoj (Prigorje Ž)
Vlašić Luka (Mladost Buzin)
Vukelić Vito (Mladost Buzin)
Vukelić Matija (Maksimir)
Živić Luka (Ivanja Reka)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo