Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Pioniri 1.A ulazni liga za sezonu 2018/2019.

Link do tablice i rezultata lige: Pioniri 1.A ulazni liga

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

LISTA STRIJELACA:

16
Žakić Ivor (2 KU) (Rudeš)
11
Džalto Ante (Dubrava Tim Kabel)
Zirdum Jakov (Kustošija)
9
Antić Karlo (Dubrava Tim Kabel)
Furjan Ivan (Kustošija)
Vračar Luka (Vrapče)
8
Jelinčić Josip (Trnje)
Mikić Leonardo (Hrvatski Dragovoljac)
7
Krilić Fran (HAŠK)
6
Barukčić Antonio (Hrvatski Dragovoljac)
Dedaković Filip (Trnje)
Matković Samuel (Kustošija)
5
Bilandžija Frane (Lučko)
Hudinčec Patrik (HAŠK)
Ostović Matija (1 KU) (Ponikve)
Salajster Dominik (1 KU) (Lučko)
Škreblin Lovro (HAŠK)
4
Mitrović Anton (Dubrava Tim Kabel)
Barberić Karlo (Dubrava Tim Kabel)
Bešić Teo (HAŠK)
Fučkala Matej (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Herendić Luka (Vrapče)
Krstičević Jerko (Vrapče)
Odžić Teo (Ponikve)
Vodopijak Josip (Hrvatski Dragovoljac)
3
Bošnjak Vjekoslav (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Breščanović Tomislav (Lučko)
Dodig Josip (Sesvete)
Fumić Igor (HAŠK)
Gucić Ivan (Dubrava Tim Kabel)
Kolenda Kristijan (Sesvete)
Kovač Franko (Trnje)
Krajač Loren (Kustošija)
Matešić Vid (Vrapče)
Matić Stipo (Rudeš)
Mustač Lovro (Kustošija)
Osrečki Andro (Kustošija)
Rukav Tin (Lučko)
Sećen Matija (Ponikve)
2
Janković Marko (Trnje)
Arežina Marko (Lučko)
Babić Filip (Sesvete)
Blažićko Fran (Vrapče)
Čabula Patrick (Ponikve)
Čop Lovre (Lučko)
Dervišević Anes (Trnje)
Dičić Vito (Kustošija)
Dragčević Franjo (Vrapče)
Đenđinović Jan (Sesvete)
Grabrovec Tin (Hrvatski Dragovoljac)
Hadaš Ivan (Sesvete)
Huzek Jan (Dubrava Tim Kabel)
Kolak Niko (Rudeš)
Kovačić Petar (HAŠK)
Kurtak Marko (Vrapče)
Lijović Filip (Trnje)
Marić Patrick (Sesvete)
Osmanović Matko (1 KU) (Dubrava Tim Kabel)
Podoreški Tin (Trnje)
Prkačin Borna (Kustošija)
Radek Niko (Lučko)
Sabljak Borna (HAŠK)
Soplanda Matija (Hrvatski Dragovoljac)
Šušnja Petar (Dubrava Tim Kabel)
Tomašević Duje (Trnje)
1
Ahmeti Tarik (HAŠK)
Alić Josip (Hrvatski Dragovoljac)
Bago Jakov (Trnje)
Benjak Jura (Vrapče)
Bičvić Matej (Sesvete)
Bogdanovski Filip (Lučko)
Čabraja Fran (HAŠK)
Čehok Jakov (Sesvete)
Ćurić Tomislav (Trnje)
Dronjić Marko (Rudeš)
Eršek Leon (Špansko)
Fabijančić Grgur (Vrapče)
Frgačić Lukas (Vrapče)
Fučkala Adrian (Hrvatski Dragovoljac)
Glasnović Branimir (Kustošija)
Grgić Frane (Dubrava Tim Kabel)
Grubišić Rino (Rudeš)
Ivanković Fran (Ponikve)
Ivec Jan Ronald (HAŠK)
Jelenić Luka (Rudeš)
Julardžija Anto Toni (Lučko)
Knežević Bruno (Dubrava Tim Kabel)
Kušlan Ian (Kustošija)
Macan Vid (Dubrava Tim Kabel)
Malešević Marko (Rudeš)
Marunica Domagoj (Dubrava Tim Kabel)
Mrakužić Luka (Kustošija)
Mujdić Almin (Trnje)
Perović Petar (Trnje)
Petković Roko (Rudeš)
Petrović Matej (Dubrava Tim Kabel)
Prelčec Josip (Vrapče)
Pribanić Patrik (Lučko)
Rubić Matej (Sesvete)
Samahodaj Ardi (Vrapče)
Sambora Tin (Špansko)
Stašić Noa Aron (Dubrava Tim Kabel)
Šikić Viktor (Vrapče)
Šimek Karlo (Trnje)
Šušković-Medved Bartol (Dubrava Tim Kabel)
Totić Marin (HAŠK)
Vranešić Noa (Rudeš)
Zlomislić Stipe (Sesvete)
Žutić Luka (Rudeš)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo