Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 1.A ulazni liga za sezonu 2018/2019.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 1.A ulazni liga


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

LISTA STRIJELACA:

27
Penezić Fran (Lokomotiva)
26
Bećirović Adnan (2 KU) (GNK Dinamo)
Jakirović Leon (1 KU) (Sesvete)
20
Nekić Josip (GNK Dinamo)
19
Kramarić Lovro (GNK Dinamo)
18
Perković Leonardo (Zagreb)
17
Huskić Anes (GNK Dinamo)
Ivanković Slaven (1 KU) (Vrapče)
14
Radaković Leonardo (Trnje)
12
Nerovčić Noel (Lučko)
10
Glasnović Filip (Trnje)
Lagančić David (Kustošija)
Lecher Neo (Lokomotiva)
Raković Florijan (Sesvete)
Tomeljak Noa (Lokomotiva)
8
Vidović Rafael (Dubrava Tim Kabel)
7
Dujmović Patrik (Lučko)
Manojlov Tomislav (Sesvete)
Perić Mihael (Dubrava Tim Kabel)
Pokos Jan (GNK Dinamo)
Vrančić Ivan (Lokomotiva)
Zadjelović Filip (Zagreb)
Zulfić Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
6
Ciprić Ivano (Sesvete)
Dropulić Filip (Kustošija)
Mihaljević Juraj (Trnje)
Parazajder Mate (2 KU) (Trnje)
Pernar Armando (Lokomotiva)
Vrzić Luka (GNK Dinamo)
5
Babić Fabijan (Zagreb)
Curman Lucas (1 KU) (Lokomotiva)
Džambić Alen (Lučko)
Jakšić Franko (GNK Dinamo)
Jozić Karlo (GNK Dinamo)
Marinić Marin (Rudeš)
Radić Petar (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Šeketa Vilim (Lokomotiva)
Šimić Nikolas (GNK Dinamo)
Šimunjak Jakov (Dubrava Tim Kabel)
Štefanović Marko (Lučko)
Zovko Sven (Hrvatski Dragovoljac)
Žaja Bruno (Lokomotiva)
4
Biličić Petar (1 KU) (HAŠK)
Brčić Bruno (Lučko)
Chelfi Lovro (GNK Dinamo)
Crnić Patrik (Hrvatski Dragovoljac)
Josipović Luciano Luka (Dubrava Tim Kabel)
Juroš Bruno (Lokomotiva)
Marović Marin (Dubrava Tim Kabel)
Popović Franko (Trnje)
Puškar Denis (Kustošija)
3
Anić Ivan (Zagreb)
Baković Tomas (GNK Dinamo)
Cvrlje Toni (Lučko)
Čamber Vlado (Sesvete)
Dužaić Jan (Zagreb)
Galeković Bruno (Kustošija)
Jugović Filip (Kustošija)
Klanac Lovro (Kustošija)
Landeka Roko (Sesvete)
Malić Josip (Kustošija)
Maričić Frane (GNK Dinamo)
Miković Vid (Vrapče)
Parlov Matej (Dubrava Tim Kabel)
Perković Ivan (GNK Dinamo)
Peša Vid (Dubrava Tim Kabel)
Pfeifer Petar (Zagreb)
Piškor Noa Ivan (GNK Dinamo)
Radaković Luka (Zagreb)
Samahodaj Artin (Vrapče)
Šaljan Jakov (Vrapče)
Štrbac Karlo Jakov (Rudeš)
Tokić Filip (Zagreb)
Topić Petar (Zagreb)
Vukša Luka (Kustošija)
Zebić Marko (GNK Dinamo)
2
Baždarić Leon (Kustošija)
Burek Luka (Sesvete)
Galić Leon (Vrapče)
Grubač Noa (Lokomotiva)
Jurišić Rio (Špansko)
Kadić Stjepan (HAŠK)
Keserić Noa (Ponikve)
Kos Josip (Zagreb)
Kovačić Matija (Sesvete)
Marinić Cristiano (Rudeš)
Markulin Rafael (Lokomotiva)
Mihalina Fran (Lučko)
Perić Ilija (HAŠK)
Rodinis Tino (Kustošija)
Rušnov Hrvoje (GNK Dinamo)
Sekulić Luka (Dubrava Tim Kabel)
Senjak Luka (Sesvete)
Vlahović Vuk (GNK Dinamo)
1
Gabelica Matej (Dubrava Tim Kabel)
Bačić Marko (Trnje)
Balen Marko (Dubrava Tim Kabel)
Balenović Lovro (Špansko)
Barunović Ivan (Dubrava Tim Kabel)
Bengez Dominik (Ponikve)
Benić Luka (Ponikve)
Besek David (Sesvete)
Betti Ante (Kustošija)
Bilobrk Ante (Lučko)
Božić Dominik (Ponikve)
Čigir Fran (Sesvete)
Ćorković Mihael (Hrvatski Dragovoljac)
Delač Ozren (Rudeš)
Dičić Tin (Vrapče)
Džajkić Šimun (Vrapče)
Đurin Luka (Špansko)
Eterović Emil (Kustošija)
Ganić Petar (Ponikve)
Gasparac Ivan Ante (Lokomotiva)
Gavrić Dominik (Rudeš)
Halilović Gabriel (Lučko)
Hrastinski Noa (Ponikve)
Huljić Jakov (Zagreb)
Jelić Mate (Rudeš)
Jemin Niko (Kustošija)
Jukić Josip (Trnje)
Kalil Vito (Hrvatski Dragovoljac)
Krznar Deny (Hrvatski Dragovoljac)
Kunac Antonio (Dubrava Tim Kabel)
Lakić Ivan (Rudeš)
Meštrović Tin (Sesvete)
Mihelj Vito (Kustošija)
Mihić Tomo (Vrapče)
Mikić Noa (GNK Dinamo)
Miličević Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Neral Gabriel (Hrvatski Dragovoljac)
Nišandžić Marko (Ponikve)
Novosel Bruno (Vrapče)
Ormož Patrik (HAŠK)
Pašalić Ante (Zagreb)
Pavlović Roko (Zagreb)
Pavlović Tin (Rudeš)
Pezer Frane (Hrvatski Dragovoljac)
Radoš Matej (Špansko)
Rajtarić Adrian (Lučko)
Rebec Ivano (Rudeš)
Selimić Leo (Ponikve)
Sikirica Roko (Vrapče)
Srpek Luka (Kustošija)
Stipić Matej (Špansko)
Subotić Matija (Lokomotiva)
Šereg Max (Vrapče)
Šimunović Max (Lučko)
Štruklec Fran (Dubrava Tim Kabel)
Šušković Sven (Rudeš)
Tonžetić Zvonimir (Lokomotiva)
Tušek Martin (Ponikve)
Verović Šimun (Ponikve)
Vučković Fran Šimun (Zagreb)
Zelenika Lovro (Špansko)
Židovec Fran (Sesvete)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo