Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Pioniri 1. liga za sezonu 2018/2019.

Link do tablice i rezultata lige: Pioniri 1. liga

Pozivamo vas učlanite se kako bi bili u mogućnosti obrađivati podatke iz lige za sezonu 2018/19!

LISTA STRIJELACA:

8
Barbarić Nikola (1 KU) (Devetka)
6
Buinjac Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
5
Lisac Darko (Špansko)
Regović Nikola (Ponikve)
4
Valentić Marko (Ponikve)
Barišić Teo (Sesvetski Kraljevec)
Burgler Matija (Mladost Buzin)
Gazibara Domagoj (Brezovica)
Halabarec Žan Karlo (Brezovica)
Klarić Daniel (Sesvetski Kraljevec)
Koić Petar (Mladost Buzin)
Leko Gabriel (Ravnice)
Perković Fran (Devetka)
3
Boldin Patrik (Ravnice)
Brkić Sven (Hrvatski Dragovoljac)
Jozipović Ivan (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Kovačić Leon (Hrvatski Dragovoljac)
Marić Ivan (1 KU) (ZET)
Markanović Matej (Brezovica)
2
Andrijanić Filip (ZET)
Bašić David (Ponikve)
Brčina Matijas (Sesvetski Kraljevec)
Hasić Bejnamin (Trešnjevka)
Hernandez Guerra Sebastian (Trešnjevka)
Jagar Neo (Ponikve)
Jelavić Nikola (1 KU) (Brezovica)
Jurčić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Komljenović Gabriel (ZET)
Košutić Petar (Ravnice)
Kulenović Marjan (Brezovica)
Mijić Marko (Devetka)
Milašinović Leon (Hrvatski Dragovoljac)
Miljanović Ivan (Ravnice)
Odžić Teo (Ponikve)
Oršulić David (Vrapče)
Perko Luka (ZET)
Schmidtbauer Sven (Ravnice)
Vračar Luka (Vrapče)
Žgela Luka (Trešnjevka)
1
Babić Matija (Brezovica)
Baće Đivo (Mladost Buzin)
Benković Matija (Ravnice)
Beštak Gabriel (Hrvatski Dragovoljac)
Blažević Roko (Devetka)
Celan Luka (Studentski Grad)
Čikić Adrian (Trešnjevka)
Čilić Vito (Vrapče)
Dimitrov Vito (Devetka)
Dodić Antonio (Devetka)
Dragičević Ivor (Jarun)
Dumančić Dominik (Hrvatski Dragovoljac)
Evačić Luka (Devetka)
Fabijanić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Gadža Marko Antonio (Devetka)
Gagula Fran (Mladost Buzin)
Gjaić Filip (Vrapče)
Glišić Vid (Vrapče)
Gudelj Ivan (Hrvatski Dragovoljac)
Ignjatović Palašić Martin (Studentski Grad)
Iličić Luka (Brezovica)
Kocijan Neven (Hrvatski Dragovoljac)
Kolar Antonio (Hrvatski Dragovoljac)
Kuzmanović Luka (Ponikve)
Kuzmanović Leon (Ponikve)
Lazić Matej (ZET)
Legac Luka (Ravnice)
Lučak Fran (Ponikve)
Malić Marin (Sesvetski Kraljevec)
Međeral Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
Miloš Luka (Ravnice)
Mudronja Mihovil (Trešnjevka)
Orlić Petar (Špansko)
Perko Marko (ZET)
Radovanović Filip (Trešnjevka)
Rigljan Ivano (Hrvatski Dragovoljac)
Samahodaj Ibiš (Studentski Grad)
Sedak Marin (Ponikve)
Serdarušić Fabian (Vrapče)
Žabek Damjan (Studentski Grad)
Ždralović Ivan (Ravnice)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo