Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 1. liga za sezonu 2018/2019.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 1. liga

Pozivamo vas učlanite se kako bi bili u mogućnosti obrađivati podatke iz lige za sezonu 2018/19!

LISTA STRIJELACA:

7
Badrov Dominik (1 KU) (Ravnice)
6
Andrić Petar (Ravnice)
Draguljić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Kardum Bartol (Devetka)
Skorić Josip (1 KU) (Vrapče)
5
Bilić Stjepan (Devetka)
Jurišić Darije (Trešnjevka)
4
Antunović Vito (Devetka)
Bjeličić Mihael (Ponikve)
Curman Lucas (1 KU) (Špansko)
Mehinović Vito (Devetka)
Šušić Vito (Ponikve)
Zećiri Šaban (Brezovica)
3
Berišić Rafael (Ravnice)
Čima Damjan (Ponikve)
Jakšić Bruno (Trešnjevka)
Kolarek Tomislav (ZET)
Lugarić Vinko (Ponikve)
Mamić Luka (Brezovica)
Matić Mario (Vrapče)
Posavec Matija (ZET)
Primorac Matej (Devetka)
Radić Petar (Hrvatski Dragovoljac)
Ruškač Filip (Ponikve)
Zec Matej (Sesvetski Kraljevec)
2
Borović Fran (Brezovica)
Galić Josip (Jarun)
Gavrilović Šimun (Ravnice)
Golubović Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Kekelj Jakov (Studentski Grad)
Klobučarević Marko (Prečko)
Ljubas Kristijan (Ponikve)
Lukač Božo (Ravnice)
Markanović Dominik (1 KU) (Brezovica)
Šarčević Petar (1 KU) (Mladost Buzin)
Tomaš David (Studentski Grad)
1
Bojčić Mihael (Hrvatski Dragovoljac)
Brkić Antonio (Studentski Grad)
Crnić Patrik (Hrvatski Dragovoljac)
Ćosić Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Dumbović Ronald (Devetka)
Fumić Dominik (Brezovica)
Gabriša Bruno (Prečko)
Galeković Sven (Mladost Buzin)
Glasnović Vito (Studentski Grad)
Glasnović Mauro (Studentski Grad)
Grgić Juraj (ZET)
Hernaut Jakov (Devetka)
Hrenar Maks (Ponikve)
Husajina Mihovil (Ravnice)
Jaguljnjak Fran (Vrapče)
Jakšić Jakov (Sesvetski Kraljevec)
Javorić Petar (Hrvatski Dragovoljac)
Kananović Alen (Ravnice)
Koloper Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Kopitović Ivano (Mladost Buzin)
Krajačić Nikola (Ponikve)
Krnić Jakov (Mladost Buzin)
Kusaković Roko (Prečko)
Lacković Luka (Trešnjevka)
Lacković Borna (Sesvetski Kraljevec)
Leko Jakov (Špansko)
Lukačević Filip (Trešnjevka)
Mandir Josip (Hrvatski Dragovoljac)
Mandušić Petar (Studentski Grad)
Maričić Lovro (Devetka)
Marić Marijo (Brezovica)
Mrak Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Novak Luka (Ravnice)
Orozović Luka (Mladost Buzin)
Perica Boris (Trešnjevka)
Pirić Gabriel Ante (Ravnice)
Pranjić Marin (Sesvetski Kraljevec)
Prpić Petar (Trešnjevka)
Puškarić Antonio (Sesvetski Kraljevec)
Rosandić Danijel (Ponikve)
Rupcich Krizmanić Nikica (Sesvetski Kraljevec)
Sladarec Fran (Trešnjevka)
Sučić Roko (Špansko)
Tomić Luka (Špansko)
Vejzović Raul (Trešnjevka)
Viljac Karlo (Jarun)
Vrlac Antonio (Mladost Buzin)
Zulfikari Dino (ZET)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo