Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 1. liga za sezonu 2018/2019.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 1. liga

Pozivamo vas učlanite se kako bi bili u mogućnosti obrađivati podatke iz lige za sezonu 2018/19!

LISTA STRIJELACA:

26
Kardum Bartol (Devetka)
25
Badrov Dominik (2 KU) (Ravnice)
22
Andrić Petar (Ravnice)
15
Curman Lucas (1 KU) (Špansko)
14
Draguljić Luka (Sesvetski Kraljevec)
13
Jurišić Darije (Trešnjevka)
12
Golubović Luka (3 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Zećiri Šaban (Brezovica)
10
Bilić Stjepan (Devetka)
Čima Damjan (Ponikve)
Matić Mario (Vrapče)
Mehinović Vito (Devetka)
Skorić Josip (1 KU) (Vrapče)
9
Bjeličić Mihael (Ponikve)
8
Jaguljnjak Fran (Vrapče)
Jakšić Bruno (Trešnjevka)
Kolarek Tomislav (ZET)
Šutija Tin (Ravnice)
7
Berišić Rafael (Ravnice)
Ljubas Kristijan (Ponikve)
6
Klobučarević Marko (Prečko)
Markanović Dominik (2 KU) (Brezovica)
Radić Petar (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Tomaš David (1 KU) (Studentski Grad)
5
Dabić Patrik (Jarun)
Gabriša Bruno (Prečko)
Lugarić Vinko (Ponikve)
Lukač Božo (Ravnice)
Mamić Luka (1 KU) (Brezovica)
Primorac Matej (Devetka)
Prpić Petar (Trešnjevka)
Ruškač Filip (Ponikve)
Šušić Vito (Ponikve)
Tomić Luka (Špansko)
Zec Matej (Sesvetski Kraljevec)
4
Antunović Vito (Devetka)
Bojčić Mihael (Hrvatski Dragovoljac)
Borović Fran (Brezovica)
Koloper Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Kopitović Ivano (Mladost Buzin)
Lacković Luka (2 KU) (Trešnjevka)
Novak Luka (Ravnice)
Pirić Gabriel Ante (Ravnice)
Posavec Matija (ZET)
Šarčević Petar (1 KU) (Mladost Buzin)
Viljac Karlo (Jarun)
Zulfić Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
3
Bašić Fran (Vrapče)
Bungić Fran (Hrvatski Dragovoljac)
Ćosić Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Filipović Luka (Studentski Grad)
Fumić Dominik (Brezovica)
Gaćina Roko (Prečko)
Kusaković Roko (Prečko)
Lacković Borna (Sesvetski Kraljevec)
Leko Jakov (Špansko)
Petrušić Davor (Ponikve)
Radić Ivan (Vrapče)
Sladarec Fran (Trešnjevka)
Šteko Marko (Trešnjevka)
Vlajić Vilim (ZET)
2
Radičević Marko (Brezovica)
Barišić Jan (Ravnice)
Bartolović Leo (1 KU) (Brezovica)
Brkić Antonio (Studentski Grad)
Dumbović Ronald (Devetka)
Frgačić Lukas (Vrapče)
Galić Josip (Jarun)
Gavrilović Šimun (Ravnice)
Jakšić Jakov (Sesvetski Kraljevec)
Kananović Alen (Ravnice)
Kekelj Jakov (Studentski Grad)
Kovačić Gianfranco (Prečko)
Kralj Borna (Studentski Grad)
Krnić Jakov (Mladost Buzin)
Kuharić Roko (Sesvetski Kraljevec)
Lasan Vito (Vrapče)
Lukačević Filip (Trešnjevka)
Lušetić Mihael (Jarun)
Mandir Josip (Hrvatski Dragovoljac)
Mandušić Petar (Studentski Grad)
Maričić Lovro (Devetka)
Mrak Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Orozović Luka (Mladost Buzin)
Pavlić David (Brezovica)
Perica Boris (Trešnjevka)
Rosandić Danijel (Ponikve)
Tomkić Nikola (Devetka)
Valenčak Marko (Špansko)
Vidić Luka (Studentski Grad)
Vrlac Antonio (Mladost Buzin)
Vučković Filip (Špansko)
1
Mihalj Matej (Ponikve)
Baće Đivo (Mladost Buzin)
Beketić Luka (Studentski Grad)
Bibić Luka (Špansko)
Blagović Fran (Špansko)
Butković Adon (Hrvatski Dragovoljac)
Crnić Patrik (Hrvatski Dragovoljac)
Čop Borna (Trešnjevka)
Elmazi Memet (Hrvatski Dragovoljac)
Galeković Sven (Mladost Buzin)
Gaščić Dominik (ZET)
Gavranović Toma (Ponikve)
Glasnović Mauro (Studentski Grad)
Glasnović Vito (Studentski Grad)
Gracin Toni (1 KU) (Jarun)
Grgić Juraj (ZET)
Hernaut Jakov (Devetka)
Hrenar Maks (Ponikve)
Husajina Mihovil (Ravnice)
Ivanović Martin (Brezovica)
Javorić Petar (Hrvatski Dragovoljac)
Jelušić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Jerković Domagoj (Hrvatski Dragovoljac)
Kantolić Tomislav (Špansko)
Kopričanec Emanuel (Studentski Grad)
Krajačić Nikola (Ponikve)
Laškaj Filip (1 KU) (Prečko)
Lončarević Josip (Vrapče)
Maleković Ivor (Trešnjevka)
Marčetić Ivan (Vrapče)
Marić Marijo (Brezovica)
Marinović Antonio Toma (Sesvetski Kraljevec)
Marković Dominik (Mladost Buzin)
Miloš Petar (Sesvetski Kraljevec)
Morović Bruno (Mladost Buzin)
Opačak Stjepan (Špansko)
Pažin Karlo (Špansko)
Pervizaj Premtim (Ponikve)
Pranjić Marin (Sesvetski Kraljevec)
Prđun Jurica (Sesvetski Kraljevec)
Puškar Denis (Prečko)
Puškarić Antonio (Sesvetski Kraljevec)
Romek Marko (Jarun)
Rupcich Krizmanić Nikica (Sesvetski Kraljevec)
Skenžić Samuel (Ravnice)
Stamać Rudi (Prečko)
Sučić Roko (Špansko)
Šoša Niko (ZET)
Težak Patrik (Prečko)
Tot Matija (Devetka)
Vejzović Raul (Trešnjevka)
Vukšić Marko (Jarun)
Zelenika Vito (Špansko)
Zulfikari Dino (ZET)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo