Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 1. liga za sezonu 2018/2019.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 1. liga

Pozivamo vas učlanite se kako bi bili u mogućnosti obrađivati podatke iz lige za sezonu 2018/19!

LISTA STRIJELACA:

9
Draguljić Luka (Sesvetski Kraljevec)
8
Curman Lucas (1 KU) (Špansko)
7
Andrić Petar (Ravnice)
Badrov Dominik (1 KU) (Ravnice)
Kardum Bartol (Devetka)
Skorić Josip (1 KU) (Vrapče)
6
Bilić Stjepan (Devetka)
5
Jurišić Darije (Trešnjevka)
Zećiri Šaban (Brezovica)
4
Antunović Vito (Devetka)
Bjeličić Mihael (Ponikve)
Mehinović Vito (Devetka)
Šušić Vito (Ponikve)
3
Berišić Rafael (Ravnice)
Čima Damjan (Ponikve)
Golubović Luka (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Jakšić Bruno (Trešnjevka)
Kolarek Tomislav (ZET)
Lugarić Vinko (Ponikve)
Mamić Luka (Brezovica)
Markanović Dominik (2 KU) (Brezovica)
Matić Mario (Vrapče)
Posavec Matija (ZET)
Primorac Matej (Devetka)
Radić Petar (Hrvatski Dragovoljac)
Ruškač Filip (Ponikve)
Zec Matej (Sesvetski Kraljevec)
2
Borović Fran (Brezovica)
Ćosić Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Galić Josip (Jarun)
Gavrilović Šimun (Ravnice)
Jakšić Jakov (Sesvetski Kraljevec)
Kekelj Jakov (Studentski Grad)
Klobučarević Marko (Prečko)
Kusaković Roko (Prečko)
Lacković Borna (Sesvetski Kraljevec)
Ljubas Kristijan (Ponikve)
Lukač Božo (Ravnice)
Novak Luka (Ravnice)
Pirić Gabriel Ante (Ravnice)
Prpić Petar (Trešnjevka)
Šarčević Petar (1 KU) (Mladost Buzin)
Tomaš David (Studentski Grad)
Viljac Karlo (Jarun)
Vučković Filip (Špansko)
1
Bašić Fran (Vrapče)
Bojčić Mihael (Hrvatski Dragovoljac)
Brkić Antonio (Studentski Grad)
Crnić Patrik (Hrvatski Dragovoljac)
Dumbović Ronald (Devetka)
Fumić Dominik (Brezovica)
Gabriša Bruno (Prečko)
Galeković Sven (Mladost Buzin)
Glasnović Vito (Studentski Grad)
Glasnović Mauro (Studentski Grad)
Grgić Juraj (ZET)
Hernaut Jakov (Devetka)
Hrenar Maks (Ponikve)
Husajina Mihovil (Ravnice)
Jaguljnjak Fran (Vrapče)
Javorić Petar (Hrvatski Dragovoljac)
Jelušić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Kananović Alen (Ravnice)
Kantolić Tomislav (Špansko)
Koloper Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Kopitović Ivano (Mladost Buzin)
Krajačić Nikola (Ponikve)
Krnić Jakov (Mladost Buzin)
Lacković Luka (Trešnjevka)
Leko Jakov (Špansko)
Lukačević Filip (Trešnjevka)
Mandir Josip (Hrvatski Dragovoljac)
Mandušić Petar (Studentski Grad)
Maričić Lovro (Devetka)
Marić Marijo (Brezovica)
Mrak Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Orozović Luka (Mladost Buzin)
Perica Boris (Trešnjevka)
Petrušić Davor (Ponikve)
Pranjić Marin (Sesvetski Kraljevec)
Puškarić Antonio (Sesvetski Kraljevec)
Rosandić Danijel (Ponikve)
Rupcich Krizmanić Nikica (Sesvetski Kraljevec)
Sladarec Fran (Trešnjevka)
Sučić Roko (Špansko)
Tomić Luka (Špansko)
Vejzović Raul (Trešnjevka)
Vrlac Antonio (Mladost Buzin)
Zulfikari Dino (ZET)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo