Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 1.NL središte za sezonu 2018/2019.

Strijelci kola, tablice i rezultati: 1. NL središte MP/Pio

LISTA STRIJELACA:

31
Sertić Mateo (Dubrava Tim Kabel)
22
Božić Domenik Ivan (1 KU) (Lokomotiva)
18
Cerjak Borna (Lokomotiva)
17
Prodanović Patrik (3 KU) (HNŠK Moslavina)
15
Pavić Branko (Dubrava Tim Kabel)
12
Miljak Tin (1 KU) (GNK Dinamo)
11
Ćuća Igor (Sesvete)
Rozić Ante (1 KU) (GNK Dinamo)
Šop Matej (Lokomotiva)
10
Karadakić Mario (Dubrava Tim Kabel)
9
Weber Marko (Rudeš)
8
Đurković Ivano (Zagreb)
Kaleb Josip (Lučko)
Matulin Fran (2 KU) (Zagreb)
Zahora Lukas (GNK Dinamo)
7
Berišić Anton (Dubrava Tim Kabel)
Brešić Josip (Sesvete)
Kosović Maro (Kustošija)
Krišto Lovro (Lokomotiva)
Majić Toni (1 KU) (GNK Dinamo)
Utrobičić Ante (1 KU) (Lokomotiva)
Vig Roko (Lučko)
6
Magđinski Lukas (Zagreb)
Grgić Luka (Rudeš)
Magdić Matej (3 KU) (Karlovac 1919)
Perić Mihael (Rudeš)
Pick Mark (Lokomotiva)
Soldo Karlo (Dubrava Tim Kabel)
5
Arpad Rupčić Fran (Rudeš)
Baždarić Antonio (Lokomotiva)
Blažević Gabriel (HNK Gorica)
Hemen Vito (1 KU) (HNK Gorica)
Ivančić Kristijan (GNK Dinamo)
Jurekić Roko (Sesvete)
Klarić Atonio (Dubrava Tim Kabel)
Lovrinović Vilim (Karlovac 1919)
Orešković Vito (Rudeš)
Radić Marijano (Sesvete)
Salihćehajić Demir (Trnje)
Šeketa Vilim (Ilovac)
Vujnović Leon (Lučko)
4
Družinec Danijel (Zagorec)
Glasnović Dominik (Dubrava Tim Kabel)
Hoić Rudi (Rudeš)
Kereša Luka (Zagorec)
Kučiš Stjepan (HNK Gorica)
Kulašević Ivano (1 KU) (Zagreb)
Kunert Bartol (1 KU) (Segesta)
Pletikosić Matan (Sesvete)
Raguž Petar (GNK Dinamo)
Stepanić Karlo (Lokomotiva)
Šeketa Emil (Karlovac 1919)
3
Milosavljević Mihael (Karlovac 1919)
Bjelajac Nik (HAŠK)
Brebrić Matej (Zagorec)
Ćaćić Antonio (GNK Dinamo)
Djokić Karlo (Dubrava Tim Kabel)
Gregić Franko (Lokomotiva)
Horvat Patrik (GNK Dinamo)
Ivančić Leon (1 KU) (GNK Dinamo)
Jaković Neo (Karlovac 1919)
Jelavić Roko (Rudeš)
Knežević Fran (Segesta)
Krznar Tino (Segesta)
Musić Dorian (Zagreb)
Novak Damjan (Inter-Zaprešić)
Pavlak Marko (GNK Dinamo)
Perić Matej (HAŠK)
Pratnemer Borna (2 KU) (Ilovac)
Ražov Dominik (HNK Gorica)
Selimbegović Berin (HAŠK)
Vego Lovro (GNK Dinamo)
Zrile Borna (Segesta)
Zulić Sandi (GNK Dinamo)
Ždero Filip (ŠNK "Naftaš Ivanić")
2
Brežnjak Stjepko (Zagorec)
Bukovac Antonio (Karlovac 1919)
Čičak Ivan (Sesvete)
Ćosić Lovro (Lučko)
Draganović Domagoj (Kustošija)
Dravinac Luka (Zagreb)
Galić Ivan (Lokomotiva)
Gojsalić Filip (Zagreb)
Grgić Gabrijel (Sesvete)
Hajster Domagoj (1 KU) (HAŠK)
Javor Sven (Lokomotiva)
Kaladić Karlo (1 KU) (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Kutlić Ivan (1 KU) (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Milardović Fran Filip (Zagreb)
Omazić David Ante (GNK Dinamo)
Papac Anton (Kustošija)
Perić Ante (Zagreb)
Planinac Tibor (Karlovac 1919)
Šoštarić Marin (Inter-Zaprešić)
Šparavec Karlo (Trnje)
Tolj Marko (2 KU) (Trnje)
Tunjić Matija (Dubrava Tim Kabel)
Varjačić Noa (1 KU) (Zagorec)
Vidiček Grgo (Segesta)
Vrban Dominik (Sesvete)
1
Bačan Gabriel (Inter-Zaprešić)
Katić Jan (HAŠK)
Aralica Franco (Dubrava Tim Kabel)
Bandić Karlo (GNK Dinamo)
Belak Dino (Inter-Zaprešić)
Bitorajac Gabriel (Trnje)
Blažeković Matej (Sesvete)
Bobanović Damian Marko (HAŠK)
Bosiljevac Ivan (Ilovac)
Božurić Tin (GNK Dinamo)
Brkljača Ivano (Inter-Zaprešić)
Cerovski Gabrijel (HNK Gorica)
Dobranić Bruno (Segesta)
Dronjić Marko (Rudeš)
Dugonjić Mihael (Inter-Zaprešić)
Duilo Luka (Trnje)
Dujmović Antonio Slavko (Lučko)
Džolan Jakov (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Đozo Fran (HNŠK Moslavina)
Ferenček Leon (HNK Gorica)
Grendov Marko (Lučko)
Guja Niko (Sesvete)
Hren Juraj (GNK Dinamo)
Huzjak Lovro (HNK Gorica)
Kahlina Borna (GNK Dinamo)
Kalina Franko (HNŠK Moslavina)
Kelemen Erik (Segesta)
Kirin Karlo (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Kolić Mihael (Ilovac)
Komesarović Tomislav (1 KU) (Dubrava Tim Kabel)
Kovačec Neo (Inter-Zaprešić)
Kovačević Filip (HNŠK Moslavina)
Križanović Luka (Sesvete)
Kveštak Jakov (Lokomotiva)
Lagančić David (Kustošija)
Lović Tarik (Inter-Zaprešić)
Maračić Luka (Lučko)
Marčelja Paolo (Segesta)
Marić Luka (HNŠK Moslavina)
Marjanović Lucijan (Segesta)
Markulin Rafael (Lokomotiva)
Merkaš Luka (Zagorec)
Mihaljević Juraj (Trnje)
Mihanović Luka (Trnje)
Močibob Petar (Lučko)
Molnar Borna Noa (Lokomotiva)
Novosel Bruno (Lučko)
Pavlić Matija (Zagorec)
Peranović Nikica (Inter-Zaprešić)
Peternac Leni (GNK Dinamo)
Petrović Marko (HNŠK Moslavina)
Pfeifer Petar (Zagreb)
Posilović Leonardo (Zagorec)
Qeta Adriano (Karlovac 1919)
Radaković Leonardo (Trnje)
Radas Matija (1 KU) (Dubrava Tim Kabel)
Rihtarić Antonio (Zagorec)
Sušak Ante (GNK Dinamo)
Šangulin Roko (Zagreb)
Šteko Niko (HAŠK)
Tomašić Lovro (Zagreb)
Vuković Fran (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Vuletić Ante (Segesta)
Zajec Ivan (Inter-Zaprešić)
Zrinščak Jakov (Inter-Zaprešić)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo