Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Pioniri 1.NL središte za sezonu 2018/2019.

Strijelci kola, tablice i rezultati: 1. NL središte MP/Pio

LISTA STRIJELACA:

12
Dominik Tadijanović (3 KU) (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Gec Vilim (Segesta)
Korač Duje (Zagreb)
11
Presečki Dino (Zagorec)
Prkačin Borna (Kustošija)
10
Jagušić Adriano (GNK Dinamo)
Kraljević Ante (Rudeš)
9
Ruškovački Matija (GNK Dinamo)
Suknaić Fran (Rudeš)
8
Lovretić Andrej (Trnje)
Martinović Luka (Lokomotiva)
Perić Antonijo (Dubrava Tim Kabel)
Richards Mark Anton (Kustošija)
Tabak David (2 KU) (HNK Gorica)
7
Miočinović Arijan (1 KU) (Segesta)
Verić Krasnić David (Inter-Zaprešić)
6
Duduković Luka (GNK Dinamo)
Ivanković Dominik (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Kaurić Antonio (HNK Gorica)
Peroš Roko (GNK Dinamo)
Ružak Luka (Zagorec)
5
Curman Marin (Lokomotiva)
Ćosić Leo (HNŠK Moslavina)
Durbić Luka (2 KU) (HAŠK)
Ivančić Noa (Dubrava Tim Kabel)
Jelić Jan Jakov (Rudeš)
Košćević Zlatan (1 KU) (Sesvete)
Kusanić Marko (Karlovac 1919)
Lukić Bojan (Karlovac 1919)
Marinčić Noa (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Pintarić Sven (Rudeš)
Škarec Jakov (GNK Dinamo)
Vrbančić Luka (1 KU) (GNK Dinamo)
Žgela Vito (HAŠK)
4
Bičanić Filip (Segesta)
Bukovac Ivan (HAŠK)
Bužić Mihael (Lokomotiva)
Crnković Antonio (1 KU) (Lučko)
Crnković Leo (Segesta)
Furjan Ivan (Kustošija)
Ivankić Matej (GNK Dinamo)
Kovačević Hrvoje (HAŠK)
Markanović Filip (Lokomotiva)
Mikan Fran (1 KU) (Trnje)
Milković Željko (HNK Gorica)
Stunja David (Lučko)
Šarlija Leo (Rudeš)
Vuksan-Ćusa Marko (2 KU) (Dubrava Tim Kabel)
Zavoral Filip (2 KU) (HNŠK Moslavina)
3
Antolković Petar (Sesvete)
Barberić Karlo (Dubrava Tim Kabel)
Bičanić Leon (Trnje)
Bjelanović Tomislav (Trnje)
Celić Borna (Lučko)
Čehok Jakov (Sesvete)
Durević Luka (Inter-Zaprešić)
Matić Mate (Sesvete)
Mikulčić Mateo (HNK Gorica)
Miličević Andro (Karlovac 1919)
Nezirović Lovro (HNK Gorica)
Osrečki Andro (1 KU) (Kustošija)
Puh Fran (Inter-Zaprešić)
Stavljenić Antonyo (Ilovac)
Stiperski Karlo (Zagorec)
Škreblin Lovro (HAŠK)
2
Bačurin Mislav (GNK Dinamo)
Badrić Leon (HNK Gorica)
Belavić Luka (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Dagen Gabriel (HNŠK Moslavina)
Darojković Ignacije (Lokomotiva)
Dedaković Filip (Trnje)
Glasnović Petar (Sesvete)
Gračaković Vjekoslav (HNŠK Moslavina)
Hudinčec Patrik (HAŠK)
Iličić Josip (HNŠK Moslavina)
Jeić Niko (Kustošija)
Josipović Leon (2 KU) (Rudeš)
Kegalj Dino (GNK Dinamo)
Kosanović Nikša (Karlovac 1919)
Kovačić Karlo (Zagreb)
Krizmanić Borna (Zagorec)
Kuljak Tomislav (Zagorec)
Markulin Damjan (Inter-Zaprešić)
Muža Ivan (Segesta)
Palašić Nino (Dubrava Tim Kabel)
Pavlek Fran (Zagreb)
Pavlović Dominik (Lučko)
Perković Josip (Zagreb)
Petričević Stjepan (Inter-Zaprešić)
Petrović Ivan (HNK Gorica)
Sim David (HNK Gorica)
Stašić Noa (Dubrava Tim Kabel)
Šipljuk Dino (1 KU) (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Škrinjarić Vito (Kustošija)
Šošić Mihael (Dubrava Tim Kabel)
1
Antunović Stipe (HAŠK)
Skolan Fabijan (Ilovac)
Artuković Dino (Rudeš)
Badanjak Roberto (HNŠK Moslavina)
Baković Noa (Lokomotiva)
Baković Mirko (Dubrava Tim Kabel)
Belčić Ivan (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Blaženić Roberto (Dubrava Tim Kabel)
Blažev Noa (Zagreb)
Bogut Franko (Karlovac 1919)
Borović Domagoj (Zagreb)
Brlek Luka (HNK Gorica)
Bulić Paolo (Zagreb)
Cerjak Antonio (1 KU) (Karlovac 1919)
Cindrić Niko (Karlovac 1919)
Cundeković Lovro (HNK Gorica)
Čaić Vito (GNK Dinamo)
Dodder Robert (Lučko)
Dora Luka (GNK Dinamo)
Dujam Dino (Karlovac 1919)
Dujmović Vito (Karlovac 1919)
Džalto Ante (Dubrava Tim Kabel)
Džalto Marko (Lokomotiva)
Glasnović Branimir (Kustošija)
Grahovac Jan Rudolf (Lokomotiva)
Graonić Borna (Lokomotiva)
Grgić David (HNŠK Moslavina)
Grubišić Marko (Zagreb)
Gudelj Josip (Trnje)
Herceg Karlo (Sesvete)
Horvat Bruno (Kustošija)
Iskrić Dominik (Segesta)
Jančić Ivan (HNK Gorica)
Jedvaj Leon (Zagorec)
Jurak Luka (Lokomotiva)
Kahlina Luka (Inter-Zaprešić)
Kardum Marko (Lučko)
Kranjec Mark Lucas (Trnje)
Krušlin Vilim (Rudeš)
Kuprešak Goran (HAŠK)
Lukavečki Fran Krsto (HNK Gorica)
Marić Bruno (Trnje)
Mesic Noah (Zagreb)
Mesić Roko (Segesta)
Perić Antonio (HNK Gorica)
Petek David (Inter-Zaprešić)
Pezić Leon (HNŠK Moslavina)
Pirš Filip (Rudeš)
Piškor Stjepan Antonio (Lokomotiva)
Pleša Ivor (Lučko)
Radek Niko (Lučko)
Režek Ivan (Lučko)
Salajster Dominik (Lučko)
Simoni Leonardo (Dubrava Tim Kabel)
Stiplošek Eugen (Lučko)
Šešerko Bruno (Zagreb)
Šimić Viktor (Lokomotiva)
Šoštar Filip (Inter-Zaprešić)
Šoštarić Filip (Trnje)
Špeljak Luka (Kustošija)
Štajdohar Daniel (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Štefić Vito (HAŠK)
Tretinjak Roberto (Trnje)
Troha Marko (Inter-Zaprešić)
Vidović Domagoj (GNK Dinamo)
Vranješ Dominik (HAŠK)
Zirdum Jakov (Kustošija)
Zubović Lukas (Segesta)
Zvonar Valentino (Zagreb)
Žakić Ivor (Rudeš)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo