Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 3. liga za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 3. liga

LISTA STRIJELACA:
43
Barukčić Antonio (2 KU) (Most)
32
Bošnjak Vjekoslav (1 KU) (Coerver)
31
Fučkala Matej (Odra)
22
FILIPOVIĆ Ante (Blato)
Glogić Tarik (1 KU) (Most)
19
Viljac Karlo (Jarun)
17
Perak Patrick (Coerver)
16
Šajfar Luka (Most)
14
Dabić Patrik (Jarun)
Hubak Bruno (Zelengaj 1948)
Tomkić Nikola (Čulinec)
13
Kolaković Luka (Čehi)
12
Hanžek Dominik (Zelengaj 1948)
Kundić Marko (Coerver)
Petric Kristijan (Zelengaj 1948)
11
Beriša Anton (Coerver)
Brletić Trpimir (Hrvatski Leskovac)
Marinković Filip (Most)
10
Kolarek Tomislav (ZET)
Pleša Nino (Bubamara)
9
Kolarić Nikola (Odra)
Kristić Dario (1 KU) (ZET)
Tunjić Šimo (Most)
8
Jerković Domagoj (Hrvatski Leskovac)
Mioković Viktor (Coerver)
Sakipovski Ramiz (Bubamara)
7
Brkić Tadija (Čulinec)
Kos Grabar Matija (Blato)
Pavlaković Matej (Odra)
Sever Luka (Hrvatski Leskovac)
Vađić Bartol (Zelengaj 1948)
6
Božić Andrija (Dinamo OO)
Buha Fran (1 KU) (Hrvatski Leskovac)
Bunić Ivan (Čulinec)
Elmazi Memet (Čehi)
Filipović Samuel (Coerver)
Pigac Domagoj (Čulinec)
Radaljac Filip (Bubamara)
5
Čavrag Filip (Čulinec)
Čukoić Luka (Zelengaj 1948)
Gorupić Ivan (Coerver)
Gracin Toni (Jarun)
Jurić Ivan (Coerver)
Lončarić Dino (Hrvatski Leskovac)
Matić Jakov (Blato)
Perić Matej (Most)
Poje Kristijan (Hrvatski Leskovac)
Sambol Petar (Čulinec)
Štefina Mario (Blato)
Tomkić Patrik (Čehi)
4
Janjanin Matija (ZET)
Jozić Borna (Zelengaj 1948)
Jurina Leo (Most)
Martić Petar (Most)
Šavora Kristian (Blato)
Vujanić Filip (Dinamo OO)
Vujec Lea (Bubamara)
Vukoja Martin (Čehi)
Zaradić Ivan (Coerver)
Zrnić Vito (Jarun)
3
Bojić Boris (Zelengaj 1948)
Crnek Patrik (Blato)
Gavrilović Teo (Zelengaj 1948)
Husnjak Martin (Coerver)
Krupljanić Vito (ZET)
Lišnjić Andrija (ZET)
Marjanović Marko (ZET)
Matoc Luka (Coerver)
Pavičić Roko (Odra)
Penezić Petar (Blato)
Požega Karlo (Hrvatski Leskovac)
Rendulić Petar (Zelengaj 1948)
Šopar Leo (Odra)
Štefina Ivan (1 KU) (Blato)
Vrban Viktor (Blato)
Vukšić Marko (Jarun)
2
Bejić Antonio (Hrvatski Leskovac)
Blagović Fran (Bubamara)
Ćosić Dominik (Čulinec)
Dominić Anja (Jarun)
Đaković Teo (Dinamo OO)
Fučkala Dominik (Odra)
Gabriša Bruno (Bubamara)
Glas Fran (Coerver)
Golub Mario (Čehi)
Grgić Karlo (Čehi)
Grozdek Bartol (Zelengaj 1948)
Jakobašić Mirko (Odra)
Jerkić Leo (Jarun)
Kardoš Lukas (Bubamara)
Kolarić Matija (Coerver)
Konosić Vinko (Hrvatski Leskovac)
Kostanjčar Matija (Čulinec)
Kraljević Matej (Most)
Lovričić David (Most)
Makarun Niko (Zelengaj 1948)
Malićević Eldin (Most)
Marić Domagoj (Most)
Mihaljević Jammal Rycardo (Bubamara)
Milas Matija (Čulinec)
Perak Borna (Bubamara)
Piškor Borna (Blato)
Prodan-Abramović Borna (Bubamara)
Račić Luka (Čehi)
Radišić Marko (Bubamara)
Ratkaj Borna (Jarun)
Rečić Pino (Bubamara)
Špiljak Fruk Matej (ZET)
Tomić Patrik (Zelengaj 1948)
Trzun Mihael (Čulinec)
Vukadin David (Dinamo OO)
Žderić Roko (ZET)
1
Ačkar Luka (Most)
Andrijević Zvonko (Coerver)
Balja Stjepko Nikola (Zelengaj 1948)
Barišić Ivano (Most)
Bašić Erich (Most)
Bencuz Karlo (Bubamara)
Butorac Mateo (Dinamo OO)
Čavar Filip (ZET)
Ćosić Matej (Jarun)
Dikanović Mihovil (ZET)
Domazet Matej (Most)
Došen Ivano (Most)
Dragičević Ivor (Jarun)
Duspara Marko (ZET)
Filipović Noa (Bubamara)
Fiolić Luka (Odra)
Gaćina Roko (Bubamara)
Galić Josip (Jarun)
Golub Bruno (Čehi)
Grašić David (Bubamara)
Grgić Juraj (ZET)
Grizelj Ante (Zelengaj 1948)
Hertarić Maks (Bubamara)
Imprić Tin (Blato)
Juričić Marko (Jarun)
Katava Roko (Zelengaj 1948)
Klobučarević Marko (Bubamara)
Kolarek Marko (1 KU) (ZET)
Kukovičić Roko (Jarun)
Kusaković Roko (Bubamara)
Lopar Josip (Most)
Maras Mihael (Čulinec)
Martinovski Patrik (ZET)
Mikulić Ivan (Jarun)
Musulin Luka (Dinamo OO)
Pisačić Juraj (Odra)
Pitt Roberto Lucas (1 KU) (Bubamara)
Puljiz Luka (Bubamara)
Radanović Adrian (Čulinec)
Rakić Roko (1 KU) (Čehi)
Ratković Tonio (Dinamo OO)
Rogina Borna (Bubamara)
Seferović Ragib Patrik (ZET)
Skopin Ivan Leon (Jarun)
Stojak Patrik (ZET)
Subašić Dinko (Jarun)
Šoša Niko (ZET)
Špeletić Max (Jarun)
Štimac Ivan (Dinamo OO)
Turkalj Filip (Odra)
Valentić Mateo (Most)
Vlahović Maks (Dinamo OO)
Vlajić Vilim (ZET)
Vukojević Ivan (Jarun)
Vukšić Viktor (Odra)
Vuzem Patrick (Bubamara)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

Najčitanije