Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 1.A ulazni liga za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 1.A ulazni liga

LISTA STRIJELACA:
28
Kosović Maro (Kustošija)
22
Miljak Tin (GNK Dinamo)
Sertić Mateo (Dubrava Tim kabel)
21
Vego Lovro (GNK Dinamo)
19
Baždarić Antonio (Lokomotiva)
Zahora Lukas (GNK Dinamo)
18
Gregić Franko (Lokomotiva)
17
Krišto Lovro (Lokomotiva)
16
Majić Toni (1 KU) (GNK Dinamo)
15
Brešić Josip (Sesvete)
Pavlak Marko (GNK Dinamo)
14
Kaleb Josip (Lučko)
12
Arpad Rupčić Fran (1 KU) (Rudeš)
Ćuća Igor (Sesvete)
Ivančić Kristijan (GNK Dinamo)
Ivančić Leon (GNK Dinamo)
Peternac Leni (Lokomotiva)
Utrobičić Ante (2 KU) (Lokomotiva)
11
Berišić Anton (Dubrava Tim kabel)
Bjelajac Nik (HAŠK)
Božić Domenik Ivan (Lokomotiva)
Cerjak Borna (1 KU) (Lokomotiva)
Dujmović Antonio Slavko (Lučko)
Đurković Ivano (Zagreb)
Klarić Atonio (Dubrava Tim kabel)
Pavić Branko (Dubrava Tim kabel)
10
Badrov Dominik (GNK Dinamo)
Fridl Niko (Lokomotiva)
Pick Mark (Lokomotiva)
9
Kahlina Borna (Zagreb)
Matulin Fran (Zagreb)
Radas Matija (2 KU) (Dubrava Tim kabel)
8
Brzović Frano (Sesvete)
Bulić Bruno (Lokomotiva)
Curman Lucas (Ponikve)
Karadakić Mario (Dubrava Tim kabel)
Šoljić Marko (Zagreb)
Vusić Mark (Zagreb)
7
Božurić Tin (1 KU) (GNK Dinamo)
Hoić Rudi (Rudeš)
Kulašević Ivano (Zagreb)
6
Bibić Luka (1 KU) (Špansko)
Gojsalić Filip (Zagreb)
Grubišić Ante (Sesvete)
Orešković Vito (Rudeš)
Papac Anton (Kustošija)
Stepanić Karlo (Lokomotiva)
Šest Luka (Dubrava Tim kabel)
Šop Matej (Lokomotiva)
5
Damjanić Dominik (Trnje)
Fiket Fran Mihael (Lučko)
Glasnović Dominik (Dubrava Tim kabel)
Klasan Noa (1 KU) (HAŠK)
Musić Dorian (Zagreb)
Tunjić Matija (Dubrava Tim kabel)
Udovičić Šimun (Rudeš)
Zulić Sandi (GNK Dinamo)
4
Babić Fabijan (Ponikve)
Ciglar Patrik (Zagreb)
Hošić Darin (Trnje)
Mbida Mengue Didier Alphonse (Lokomotiva)
Novosel Bruno (Hrvatski Dragovoljac)
Perić Matej (HAŠK)
Perić Mihael (Rudeš)
Raković Florijan (HAŠK)
Terihaj Jan (Dubrava Tim kabel)
Valenčak Marko (Rudeš)
Vujnović Leon (Lučko)
Weber Marko (Rudeš)
3
Bandić Karlo (GNK Dinamo)
Čičak Ivan (Sesvete)
Djokić Karlo (Dubrava Tim kabel)
Dronjić Marko (Rudeš)
Duilo Luka (Trnje)
Dvorski Hrvoje (Rudeš)
Grgić Lovro (Kustošija)
Guja Niko (Sesvete)
Horvat Patrik (GNK Dinamo)
Hrenar Maks (Ponikve)
Jelavić Roko (Rudeš)
Jonjić Vito (Zagreb)
Koloper Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Krajačić Nikola (Ponikve)
Lukić Luka (Lučko)
Matić Ante (GNK Dinamo)
Matić Mario (Vrapče)
Matko Jan (Lokomotiva)
Mužar Filip (HAŠK)
Raguž Petar (GNK Dinamo)
Selimbegović Berin (HAŠK)
Sesar Filip (Sesvete)
Vig Roko (Zagreb)
Vrban Dominik (Sesvete)
2
Biluš Ivor (Lučko)
Bjeličić Mihael (Špansko)
Blažeković Matej (Sesvete)
Bobanović Damian Marko (HAŠK)
Bojčić Mihael (Hrvatski Dragovoljac)
Bosnar Vito (HAŠK)
Brajdić Karlo (Zagreb)
Ciglar Filip (Kustošija)
Čima Damjan (Ponikve)
Ćaćić Antonio (GNK Dinamo)
Galić Ivan (Lokomotiva)
Grgić Luka (Rudeš)
Gugić Josip (Sesvete)
Ivanković Slaven (Vrapče)
Jaguljnjak Fran (Vrapče)
Komesarović Tomislav (1 KU) (GNK Dinamo)
Ljubas Kristijan (Ponikve)
Milardović Fran Filip (Ponikve)
Molnar Borna Noa (Lokomotiva)
Omazić David Ante (GNK Dinamo)
Perić Ante (Špansko)
Radić Marijano (Sesvete)
Radić Petar (Hrvatski Dragovoljac)
Rosandić Danijel (Ponikve)
Šušić Vito (Ponikve)
Tomić Luka (Špansko)
Veselić Ivan (Kustošija)
1
Fulanović Lukas (Rudeš)
Hanžek Matija (Lučko)
Katić Jan (HAŠK)
Pletikosić Matan (Sesvete)
Antunović Vito (Dubrava Tim kabel)
Bartolić Jakov (Kustošija)
Bašić Fran (Vrapče)
Brtan Ivan (Dubrava Tim kabel)
Cerovski Gabrijel (Hrvatski Dragovoljac)
Čerimi Leon (Zagreb)
Ćuk Josip (Dubrava Tim kabel)
Draganović Domagoj (Kustošija)
Frgačić Lukas (Vrapče)
Gracin Roko (Rudeš)
Grgić Gabrijel (Sesvete)
Hrustić Relja (Trnje)
Ivić Fran (Kustošija)
Javor Sven (Lokomotiva)
Jurman-Kovačić David (Kustošija)
Kantolić Tomislav (Špansko)
Kapuđija Jakov (Kustošija)
Katačić Bartol (Trnje)
Kveštak Jakov (Lokomotiva)
Luketa Borna (Kustošija)
Mandir Josip (Hrvatski Dragovoljac)
Marčetić Ivan (Vrapče)
Margetić Damjan (Trnje)
Marijanović Manuel (Lučko)
Marković Pablo (HAŠK)
Mihalj Matej (Ponikve)
Mikulić Matija (Trnje)
Pažin Karlo (Špansko)
Pušelj Filip (Sesvete)
Ratkić Pero (Ponikve)
Ruškač Filip (Ponikve)
Salihćehajić Demir (Trnje)
Sedak Petar (1 KU) (Ponikve)
Skorić Josip (Vrapče)
Soldo Karlo (GNK Dinamo)
Stanić Vito (Kustošija)
Stojić Jakov (Kustošija)
Suša Luka (Lučko)
Šangulin Roko (Zagreb)
Šimunac Luka (GNK Dinamo)
Šparavec Karlo (Trnje)
Šuk Lovro (Trnje)
Taboršak Marko (Trnje)
Tomljenović Fran (Hrvatski Dragovoljac)
Vujanić Vigo (Rudeš)
Zrinščak Jakov (Ponikve)
Žejavac Patrick (HAŠK)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

Najčitanije