Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 2. liga za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 2. liga

LISTA STRIJELACA:
24
Horvat Filip (1 KU) (Maksimir)
22
Kardum Bartol (1 KU) (Devetka)
Valjak Dominik (Prigorje Ž)
19
Andrić Petar (Ravnice)
17
Zrno Neven Karol (Škola nogometa Maksimir)
15
Bilić Stjepan (Devetka)
Brgić Leonard (Šparta-Elektra)
14
Dinjar Antonio (Škola nogometa Maksimir)
11
Alush Rron (Maksimir)
Deželjin Karlo (Škola nogometa Maksimir)
Nardić Saša (Škola nogometa Maksimir)
10
Berišić Rafael (Ravnice)
Ćibarić Leopold (2 KU) (Studentski Grad)
Josipović Luciano Luka (Škola nogometa Maksimir)
Kolundžić Vid (Šparta-Elektra)
9
Huzek Jan (Škola nogometa Maksimir)
Šolman Vito (Studentski Grad)
8
Cvetko Patrick (Concordia)
Goja Patar (Šparta-Elektra)
Jagar Marko (Šparta-Elektra)
Mehinović Vito (Devetka)
Mešić Eldar (Maksimir)
7
Berišić Anton (Škola nogometa Maksimir)
Kralj Borna (Studentski Grad)
Maričić Lovro (Devetka)
Marović Marin (Škola nogometa Maksimir)
Soldo Marko (Prigorje Ž)
Žakman Lovro (1 KU) (Prigorje Ž)
6
Drmečić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
Gucić Josip (Maksimir)
Pukšec Jurica (Kašina)
Tomičić Matija (Škola nogometa Maksimir)
5
Ban Vito (Utrina)
Butić Tin (Prigorje Ž)
Čehulić Jakov (Maksimir)
Gračak Vito (Kašina)
Munđer Josip (Škola nogometa Maksimir)
Pinjuh Damjan (Šparta-Elektra)
Tomaš David (Studentski Grad)
4
Balak Samuel (Prigorje Ž)
Bošnjak Leon Noa (Sava)
Golubović Luka (Polet)
Hernaut Jakov (Devetka)
Kršlin Jan (Šparta-Elektra)
Matina Friščić Mateo (Šparta-Elektra)
Pavlović Ivan (Studentski Grad)
Primorac Matej (Devetka)
3
Bošnjak Gabrijel (Concordia)
Brkić Antonio (Concordia)
Čabraja Ante (Kašina)
Čop Lovre (Maksimir)
Čović Bernard Karlo (Sava)
Filipović Luka (Studentski Grad)
Glavaš Jan Mijo (Prigorje Ž)
Gršetić Mihael (Sava)
Gucić Vjekoslav (Maksimir)
Husajina Mihovil (Ravnice)
Jelavić Nikola (Polet)
Klepo Roko (Šparta-Elektra)
Kožić Luka (Prigorje Ž)
Lukač Božo (Ravnice)
Metelko Jurica (Concordia)
Novak Luka (1 KU) (Ravnice)
Pranjić Marko (Prigorje Ž)
Tot Matija (Devetka)
Tudjek Tin (Šparta-Elektra)
Vidović Jakov (Šparta-Elektra)
Vokić David (Prigorje Ž)
2
Bagarić Jakov (Studentski Grad)
Barišić Jan (Ravnice)
Biličić Petar (Škola nogometa Maksimir)
Blažević Filip (Ravnice)
Brkić Antonio (Studentski Grad)
Bungić Fran (Polet)
Dominković Luka (Concordia)
Galic Kristijan (Šparta-Elektra)
Grbeša Ivan (Sava)
Grgačević Matija (Polet)
Gucić Daniel (Concordia)
Horak Luka (Škola nogometa Maksimir)
Horvatović Juraj (Škola nogometa Maksimir)
Karačić Petar (Prigorje Ž)
Knežević Borna (Maksimir)
Kovačić Ivan (1 KU) (Kašina)
Kožul Marijan (Sava)
Krznar Deny (Škola nogometa Maksimir)
Kuzmić Sven (Prigorje Ž)
Lacković Noa (Sava)
Lekić Tin (Škola nogometa Maksimir)
Lučić Vlaho (Maksimir)
Marković Andrija (Prigorje Ž)
Matica Karlo (Ravnice)
Momčilović Dominik (Prigorje Ž)
Mustač Matija (Concordia)
Naumovski Dominik (2 KU) (Šparta-Elektra)
Pirić Gabriel Ante (Ravnice)
Radić Franko (Škola nogometa Maksimir)
Skelin Kristijan (Sava)
Smiljanić Bruno (Škola nogometa Maksimir)
Šutija Tin (Ravnice)
Topolovec Šimun (Studentski Grad)
Vidić Luka (Studentski Grad)
Vlašić Karlo (Sava)
1
Antunović Vito (Devetka)
Babić Gabrijel (Devetka)
Banić Martin (Devetka)
Bogadi Marko (Concordia)
Bogdanović Val (Maksimir)
Budim Marko (Kašina)
Čičmak Branimir (Devetka)
Čović Vito (Ravnice)
Dedić Lorenzo (Maksimir)
Dumbović Ronald (Devetka)
Glasnović Vito (Studentski Grad)
Hržić Luka Matej (Ravnice)
Husnjak Karlo (Maksimir)
Huzanić Viktor (Maksimir)
Jerković Karlo (Šparta-Elektra)
Kaić Lovro (Maksimir)
Kelava Filip (Polet)
Kolić Ivano (Polet)
Kombol Ante (Sava)
Križanac Jerko (Šparta-Elektra)
Križanović Filip (Concordia)
Majhen Luka (Concordia)
Mandić Mateo (Studentski Grad)
Mandušić Petar (Studentski Grad)
Matusinović Roko (1 KU) (Studentski Grad)
Mitrović Luka (Škola nogometa Maksimir)
Palčić Mateo (Šparta-Elektra)
Petrić Luka (Sava)
Pezo Zvonimir (Ravnice)
Pilko Mate (Škola nogometa Maksimir)
Puljiz Domagoj (Škola nogometa Maksimir)
Razum Petar (Maksimir)
Rupić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
Sepčić Lovro (Šparta-Elektra)
Skazlić Jan (Kašina)
Šulentić Tomislav (Sava)
Troskot Andrej (Šparta-Elektra)
Turčić Bartol (Concordia)
Vuksan Matej (Škola nogometa Maksimir)
Zovko Jan (Prigorje Ž)
Župan Luka (Utrina)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo