Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Pioniri 1.B liga za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Pioniri 1.B liga

LISTA STRIJELACA:
30
Perić Antonijo (Dubrava Tim kabel)
18
Regović Nikola (2 KU) (Ponikve)
14
Buinjac Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
13
Brkić Sven (1 KU) (Vrapče)
Durbić Luka (3 KU) (HAŠK)
11
Mokrović Jan (Ponikve)
Pavlic Jakov (1 KU) (Trnje)
Šarlija Leo (Rudeš)
Vranješ Dominik (HAŠK)
10
Burgler Matija (Mladost Buzin)
Knežević Antonio (Ponikve)
Kraljević Ante (Hrvatski Dragovoljac)
Lovretić Andrej (Dubrava Tim kabel)
Seferović Benjamin (Sesvetski Kraljevec)
9
Radujković Niko (Hrvatski Dragovoljac)
8
Antolić Jan (Vrapče)
Čilić Vito (Vrapče)
Ivančić Noa (Dubrava Tim kabel)
Jambrek Josip (Kustošija)
Lukić Anteo Roko (HAŠK)
6
Celić Borna (Lučko)
Čikić Adrian (Trešnjevka)
Keser Bernard (Mladost Buzin)
Koić Petar (Mladost Buzin)
Kranželić Josip (1 KU) (Špansko)
Milašinović Leon (Hrvatski Dragovoljac)
Šušnjara Marko (1 KU) (Rudeš)
5
Barišić Teo (Sesvetski Kraljevec)
Briški Filip (1 KU) (Sesvetski Kraljevec)
Djevelekaj Filip (HAŠK)
Gagula Fran (Mladost Buzin)
Ivkovć Marko (Sesvete)
Kostanjšek Niko (Hrvatski Dragovoljac)
Marić Bruno (Trnje)
Mrvičin Luka (HAŠK)
Pintarić Sven (1 KU) (Špansko)
Vrbat Matej (Rudeš)
4
Bašić David (Ponikve)
Berisha Dorijan (HAŠK)
Blaženić Roberto (Dubrava Tim kabel)
Đuričić Filip (Kustošija)
Gašparić Dinko (1 KU) (Mladost Buzin)
Gjaić Filip (Vrapče)
Gudelj Josip (Trnje)
Jozipović Ivan (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Jurić Matej (Sesvetski Kraljevec)
Klarić Daniel (Sesvetski Kraljevec)
Kolar Antonio (Hrvatski Dragovoljac)
Kovačić Leon (Hrvatski Dragovoljac)
Međeral Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
Muheljić Mislav (Ponikve)
Pirš Filip (Rudeš)
Pudić Ivan (Lučko)
Ravnjak Luka (Rudeš)
Špeljak Luka (Kustošija)
Žgela Marko (1 KU) (Sesvetski Kraljevec)
3
Benko Mirel (Sesvete)
Boškić Ljuban (Sesvete)
Ćuk Antonio (Sesvete)
Dragović Ognjen (Trešnjevka)
Hernandez Guerra Sebastian (Trešnjevka)
Ivančić Sven (Hrvatski Dragovoljac)
Jaković Markos (Dubrava Tim kabel)
Jumić Branko (Špansko)
Kelava Jakov (Hrvatski Dragovoljac)
Ovčina Edi (HAŠK)
Perković Kristijan (Mladost Buzin)
Petrović Zvonimir (Sesvete)
Sarić Tin (Dubrava Tim kabel)
Škrinjarić Vito (Kustošija)
Šošić Mihael (Dubrava Tim kabel)
Vrančić Filip (Ponikve)
2
Antunović Stipe (HAŠK)
Antunović Ivan (Mladost Buzin)
Artuković Dino (Rudeš)
Barišić Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Bašić Arian (Ponikve)
Bijelić Petar (Rudeš)
Bjelanović Tomislav (Trnje)
Borko Vili (Rudeš)
Čulo Tin (Dubrava Tim kabel)
Dračić Mark (Kustošija)
Fabijanić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Gavrić Ante (Sesvete)
Gucić Antun (Sesvete)
Habuljko Jakov (Sesvete)
Halužan Lorenzo (1 KU) (Dubrava Tim kabel)
Horvat Bruno (Kustošija)
Ivčić Luka (Kustošija)
Jelavić Andrija (Rudeš)
Jurčić Filip (Sesvete)
Kalle Zirdum Niko (Rudeš)
Klinc Toma (Kustošija)
Kolobarić Matija (HAŠK)
Košutić Josip (Trešnjevka)
Kramarić Luka (Mladost Buzin)
Krističević Vito (Sesvetski Kraljevec)
Ladan Filip (Sesvetski Kraljevec)
Lazić Teo (Lučko)
Marinović Luka (Lučko)
Radovanović Filip (Trešnjevka)
Sedlar Marko (Trešnjevka)
Šarčević Ivan (Sesvete)
Škrapec Mihael (Sesvete)
Tomašić Filip (Hrvatski Dragovoljac)
Vekić Mateo (Hrvatski Dragovoljac)
Vincelj Dominik (1 KU) (Trnje)
Žalac Nino (Lučko)
Žgela Luka (Trešnjevka)
Županić Zvonimir (Kustošija)
1
Šutalo Niko (Hrvatski Dragovoljac)
Andrijević Josip (Trnje)
Antunović Antonio (Sesvete)
Barković Luka (Vrapče)
Blažičko Jakov (Vrapče)
Culović Toni (Mladost Buzin)
Čale Domagoj (Špansko)
Čerkez Andrej (Špansko)
Debak Filip (Sesvete)
Dodder Robert (Lučko)
Drljo Mislav (Špansko)
Fotak Dominik (Rudeš)
Furjan Ivan (Kustošija)
Gajić Juraj (Vrapče)
Galović Fran (Rudeš)
Glavica Leonard (Hrvatski Dragovoljac)
Glavić Karlo (Trnje)
Golubar Matija (Mladost Buzin)
Grubeša Daniel (Kustošija)
Hucika Bruno (Sesvete)
Jagar Neo (Ponikve)
Jeić Niko (Kustošija)
Jelić Jan Jakov (Rudeš)
Jurić Jan (Špansko)
Klasić Jan (Trešnjevka)
Kostelec Luka (Mladost Buzin)
Kuzmanović Leon (Ponikve)
Kuzmanović Luka (Ponikve)
Lugavić Edi (Trnje)
Macan Marko (Mladost Buzin)
Majsec Lovro (Špansko)
Maleš Luka (Trnje)
Marčinković Mateo (Sesvetski Kraljevec)
Matešković Lovro (Trnje)
Matić Antonio (Vrapče)
Matković Grgo (Kustošija)
Mesić Jan (Sesvete)
Mlakar Josip (Ponikve)
Mudronja Mihovil (Trešnjevka)
Musollaj Patrik (Dubrava Tim kabel)
Orešković Marko (Rudeš)
Orlić Petar (Rudeš)
Oršulić David (Vrapče)
Ostojić Andrej (Rudeš)
Palašić Nino (Dubrava Tim kabel)
Pizzitola Paolo (HAŠK)
Pogorelac Vito (Dubrava Tim kabel)
Poznić Marin (Mladost Buzin)
Prkačin Borna (Kustošija)
Puškarić Dorian (Ponikve)
Raić Nikola (Sesvetski Kraljevec)
Saraf Jakov (Dubrava Tim kabel)
Serdarušić Fabian (Vrapče)
Statovci Patrik (HAŠK)
Stunja David (Lučko)
Suknaić Fran (Rudeš)
Šarić Marko (Špansko)
Šepak Leonardo (Sesvete)
Šibenik Mislav (Sesvetski Kraljevec)
Škornjak Ivan (Mladost Buzin)
Tokić Ivan (Dubrava Tim kabel)
Večerić Borna (Vrapče)
Vidović Bruno (Sesvete)
Viniqi Florijan (Sesvete)
Zlatunić Nikola (Sesvete)
Zorić Ivan (Lučko)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo