Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Pioniri 1. liga za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Pioniri 1. liga

LISTA STRIJELACA:
18
Piljek Roberto (Kustošija)
16
Kulašević Fran (1 KU) (Brezovica)
14
Bašić Ivor (1 KU) (Jarun)
Krajač Antonio (Kustošija)
Leko Gabriel (Ravnice)
12
Ivković Nikola (Ravnice)
11
Jaković Filip (Prečko)
Marjanović Nikola (Sesvetski Kraljevec)
10
Stipić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Velić Luka (Trešnjevka)
9
Barišić Karlo (2 KU) (Sesvetski Kraljevec)
Eljuga Luka (Prečko)
Mamić Josip Luka (Jarun)
Markić Ante (1 KU) (Ivanja Reka)
Miklec Stjepan (Prigorje M)
Šokota Tomas (Kustošija)
8
Balen Antonio (1 KU) (Brezovica)
Glavaš Josip (1 KU) (ZET)
Mihaljević Hrvoje (Bubamara)
Novak Josip (Sesvetski Kraljevec)
Perko Marko (ZET)
Trošelj Leon (Mladost Buzin)
Zeljko Marko (Sesvetski Kraljevec)
7
Deduš Luka (1 KU) (Ravnice)
Dragozet Fran (Studentski Grad)
Jurić Matej (1 KU) (Sesvetski Kraljevec)
Markanović Matej (1 KU) (Brezovica)
Markić Matej (Ivanja Reka)
Martinjak David (Sesvetski Kraljevec)
Šimunović Blaž (1 KU) (Trešnjevka)
Žitković Franko (Kustošija)
6
Gjurasek Borna (Trešnjevka)
Seferović Benjamin (Sesvetski Kraljevec)
5
Capan Antonio (Ivanja Reka)
Ćosić Leonardo (Kustošija)
Haller Jan (Trešnjevka)
Marić Ivan (1 KU) (ZET)
Miloš Luka (Ravnice)
Nolan Sharp Daniel (Prečko)
Pranjić Antonijo (Ivanja Reka)
Strpić Dominik (Prigorje M)
Škrinjarić Vito (Kustošija)
Zekanović Luka (Jarun)
4
Bilušić Jakov (Vrapče)
Cigić Franko (Bubamara)
Drinovac Stipe (Trešnjevka)
Fetić Alen (ZET)
Gašparić Tin (Prečko)
Kramarić Luka (Mladost Buzin)
Mikulić Matej (1 KU) (Prečko)
Mikulić Nikola (Jarun)
Močibob Filip (Ravnice)
Nadinić Lovro (Trešnjevka)
Pavlović Fran (Ivanja Reka)
Perlić Marko (ZET)
Raić Nikola (Sesvetski Kraljevec)
Roginić Luka (Trešnjevka)
Šimić Petar (Prečko)
Županić Bruno (Jarun)
3
Andrić Marko (Ravnice)
Atiković Sven (Trešnjevka)
Brkić Sven (Vrapče)
Fučkar Turk Sven (Kustošija)
Gazibara Domagoj (Brezovica)
Grdić Mateo (Prečko)
Grubišić Mario (Prečko)
Ivković Josip (Ravnice)
Jakovljević Nikola (Prečko)
Kovač Karlo (Trešnjevka)
Krušlin Vilim (Bubamara)
Omazić Danijel (Jarun)
Perko Luka (ZET)
Relja Igor (Ivanja Reka)
Rizvani Denis (Trešnjevka)
Rmuš Dan (Ravnice)
Trebež Hrvoje (Studentski Grad)
Žigolič Fabian (Jarun)
2
Antolić Jan (Vrapče)
Artuković Lovro (Jarun)
Baranašić Jan (ZET)
Bašić Arian (Vrapče)
Boldin Patrik (Ravnice)
Burgler Matija (Mladost Buzin)
Cetina Marko (Ivanja Reka)
Čuljak Ante (Prečko)
Dravinac Matej (Ivanja Reka)
Gašić Ivan (Studentski Grad)
Haller Teo (Trešnjevka)
Inđić Karlo (ZET)
Koić Petar (Mladost Buzin)
Kontent Bruno (Brezovica)
Košutić Petar (Ravnice)
Mikulić Ivan (Jarun)
Mrndže Maro (Bubamara)
Naumovski Karmelo (Ravnice)
Pejić Dario (Sesvetski Kraljevec)
Prpić Kristijan (Kustošija)
Sedmak Sven (Prigorje M)
Seferović Ivan (ZET)
Serdarušić Fabian (Vrapče)
Strika Nino (Trešnjevka)
Strugar Vito (Ravnice)
Špeljak Luka (Kustošija)
Tanković Ivan Tomislav (Brezovica)
Varivoda Kristijan (Mladost Buzin)
Vukoja Ante (Studentski Grad)
Zbožil Ivor (Kustošija)
Žiger Filip (Ivanja Reka)
1
Babić Bruno (Brezovica)
Babić Borna (Brezovica)
Babić Patrik (Bubamara)
Barković Luka (Vrapče)
Blagojević Luka (Ravnice)
Blažić Marko (ZET)
Bodulica Antonio (Jarun)
Borić Matko (Bubamara)
Bošnjak Stipo (Ivanja Reka)
Celan Luka (Studentski Grad)
Crnjac Roko (Bubamara)
Crnogaj Marko (1 KU) (Vrapče)
Dojder Patrik (Bubamara)
Dominiković Dominik (Studentski Grad)
Doroda Dino (Studentski Grad)
Dražetić Luka (Studentski Grad)
Gagula Fran (Mladost Buzin)
Gašparić Dinko (Mladost Buzin)
Gašparović Gabrijel (Jarun)
Gerić Jan (Studentski Grad)
Geršak Filip (Ravnice)
Grgurić Mihael (ZET)
Halabarec Žan Karlo (Brezovica)
Horvat Ivan (Prečko)
Horvat Luka (Prečko)
Ivančan Mihej (Studentski Grad)
Ivanda Lovro (Trešnjevka)
Jandrić Marko (Ivanja Reka)
Jeić Niko (Kustošija)
Jevtić Luka (Mladost Buzin)
Kardum Marko (Bubamara)
Kavić Tin (Bubamara)
Keser Bernard (Mladost Buzin)
Kirinić Filip (Prigorje M)
Komljenović Gabriel (ZET)
Kostanjski Jura josip (Prigorje M)
Košutić Josip (Trešnjevka)
Kovačević Martin (Vrapče)
Kryeziu Andrej (Vrapče)
Krznarić Luka (Ravnice)
Kušt Fabijan (Studentski Grad)
Lesički Jan (Vrapče)
Letica Filip (Bubamara)
Majer August (Prečko)
Mučnjak Franco (Kustošija)
Mujakić Adin (Vrapče)
Palčić Vito (Prečko)
Paša Karlo (Studentski Grad)
Pašalić Ivan (Jarun)
Pavliša Karlo (Mladost Buzin)
Perković Kristijan (Mladost Buzin)
Perlić Filip (ZET)
Prša Anton (Brezovica)
Rogić Krneta Bruno (Ravnice)
Rudan Antonio (Prečko)
Sabolić Marko (Prigorje M)
Sajko Mihael (Prigorje M)
Sinanović Marko (Ivanja Reka)
Skoko Mario (Trešnjevka)
Skorić Luka (Ravnice)
Soldo Domagoj (Vrapče)
Šafar Borna (Prečko)
Šavorić Dominik (Vrapče)
Šimunjak Noa (Prigorje M)
Škornjak Ivan (Mladost Buzin)
Škurla Niko (Ravnice)
Vranić Marko (Jarun)
Vujičić Zvonimir (Vrapče)
Ždralović Ivan (Ravnice)
Žgela Marko (Sesvetski Kraljevec)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

Najčitanije