Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 1. liga za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 1. liga

LISTA STRIJELACA:
51
Prkačin Borna (1 KU) (Kustošija)
36
Furjan Ivan (1 KU) (Kustošija)
31
Kovačić Petar (Sesvetski Kraljevec)
26
Šibenik Mislav (Sesvetski Kraljevec)
23
Zirdum Jakov (Kustošija)
22
Krajač Loren (Kustošija)
21
Jelić Pan (Prečko)
Ledinski Antonio (1 KU) (Prečko)
19
Dičić Vito (Vrapče)
Vračar Luka (Vrapče)
18
Matković Samuel (Kustošija)
16
Glasnović Branimir (Kustošija)
Škarec Jakov (Kustošija)
13
Fumić Bruno (Brezovica)
12
Ćibarić Leopold (1 KU) (Studentski Grad)
Šolman Vito (Studentski Grad)
11
Glasnović Viktor (Studentski Grad)
Jelić Toni (Prečko)
10
Mandić Mateo (Studentski Grad)
Vrdoljak Petar (1 KU) (Ravnice)
9
Bergant Tin (Ravnice)
Blažićko Fran (Vrapče)
8
Jurić Ivan (2 KU) (Mladost Buzin)
7
Črtalić Ivan (Trešnjevka)
Herendić Luka (Vrapče)
Ignjatović Palašić Martin (Studentski Grad)
Jurakić Andrej (Sesvetski Kraljevec)
Kolarek Tomislav (ZET)
6
Grba Gabrijel (ZET)
Kosović Maro (Kustošija)
Lučić Ante (Brezovica)
Mustač Lovro (Kustošija)
Zimšek Leon (Ravnice)
5
Batinić Vilim (Ravnice)
Fabijančić Grgur (Vrapče)
Fabijanić Luka (1 KU) (Sesvetski Kraljevec)
Grendov Marko (Mladost Buzin)
Jeleković Tomislav (Prigorje M)
Jurišić Darije (Trešnjevka)
Jurki Toni (Prigorje M)
Kršić Ivan (1 KU) (Prigorje M)
Pavić Viktor (Prečko)
Prelec Manuel (Sesvetski Kraljevec)
Viljac Karlo (Jarun)
Vuk Ivan (Mladost Buzin)
4
Filipović Gabriel (Ivanja Reka)
Dravinac Luka (Ivanja Reka)
Ladan Filip (Sesvetski Kraljevec)
Markanović Dominik (Brezovica)
Matešić Vid (Vrapče)
Mikulić Ivan (Jarun)
Pavković Franko (Trešnjevka)
Šarčević Petar (Mladost Buzin)
Šikić Viktor (Vrapče)
Škrlec Luka (Trešnjevka)
Vukelić Vito (Mladost Buzin)
Vuković Borna (Prečko)
3
Čulina Domagoj (Vrapče)
Dabić Patrik (Jarun)
Dragičević Ivor (Jarun)
Ivić Fran (Kustošija)
Jerkić Leo (2 KU) (Jarun)
Obradović Ivan (Ivanja Reka)
Orozović Luka (Mladost Buzin)
Pajić Nino (Vrapče)
Pandža Borna (Studentski Grad)
Prpić Fran (Trešnjevka)
Rečić Roko (1 KU) (Bubamara)
Rubić Matej (Studentski Grad)
Tomić Tin (Prečko)
Vučkov Bartol (Ivanja Reka)
2
Čižmek Josip (Sesvetski Kraljevec)
Ćulap Mathias (Sesvetski Kraljevec)
Draguljić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Gabrić Drago (Trešnjevka)
Grašić David (Bubamara)
Grozdić Ivan (Trešnjevka)
Harapin Bruno (Trešnjevka)
Horvat Josip (Jarun)
Ille Ivan (Trešnjevka)
Ivankić Matej (Brezovica)
Ivković Luka (Ivanja Reka)
Jelavić Nikola (Brezovica)
Kapetanović Leo (Ivanja Reka)
Karna Latković Fran (Bubamara)
Krstičević Jerko (Vrapče)
Kurtak Marko (Vrapče)
Lazić Matej (ZET)
Marinović Antonio Toma (Sesvetski Kraljevec)
Novaković Šimun Petar (Ravnice)
Obradović Niko (Jarun)
Okulić Filip (Mladost Buzin)
Periša Petar (Bubamara)
Pleša Nino (Bubamara)
Pugar Patrik (Prigorje M)
Radić Petar (Ravnice)
Ratkaj Borna (Jarun)
Skopin Ivan Leon (Jarun)
Stojak Patrik (ZET)
Šalić Manuel (Ivanja Reka)
Šegota Luka (Bubamara)
Šimunković Filip (Prigorje M)
Turudić Mate (Prigorje M)
1
Babić Lovro (Brezovica)
Balley Krivec Jakob (Trešnjevka)
Barišić Jan (Ravnice)
Barišić Luka (Ivanja Reka)
Benjak Jura (Vrapče)
Borović Fran (Brezovica)
Botica Pavo (Kustošija)
Ćosić Matej (Jarun)
Dizdarević Amar (Prečko)
Dragčević Franjo (Vrapče)
Frgačić Lukas (Vrapče)
Glasnović Mauro (Studentski Grad)
Goranović Mateo (Brezovica)
Gracin Toni (Jarun)
Guja Luka (Sesvetski Kraljevec)
Herceg Novosel Marin (Prečko)
Horvat Bruno (Mladost Buzin)
Ivanušec Marko (Trešnjevka)
Jandrić Niko (Ivanja Reka)
Janjanin Matija (ZET)
Kekelj Jakov (Studentski Grad)
Kencek Petar (Ivanja Reka)
Kencek Kristijan (Ivanja Reka)
Klarić Adrian (Ivanja Reka)
Kral Sven (Prečko)
Kralj Borna (Studentski Grad)
Kraljević Patrik (Trešnjevka)
Kristić Dario (ZET)
Krstanović Josip (Trešnjevka)
Krupljanić Vito (ZET)
Lacković Luka (Trešnjevka)
Majer Kristian (Brezovica)
Malešević Marko (Jarun)
Marić Josip (Mladost Buzin)
Maslarić Borna (Prečko)
Mrkobrada Max (Prigorje M)
Mujičić Amar (Mladost Buzin)
Naglić Šimun (Prigorje M)
Novak Luka (Bubamara)
Novosel Dominik (Studentski Grad)
Obrovac Luka (Kustošija)
Petranović Ivan (Studentski Grad)
Pilih Pavao (Studentski Grad)
Prelčec Josip (Vrapče)
Prodan-Abramović Borna (Bubamara)
Puklek Fran (Prigorje M)
Radaljac Filip (Bubamara)
Radičević Marko (Brezovica)
Radišić Marko (Bubamara)
Roksandić Nikša (Prigorje M)
Romek Marko (Jarun)
Ružđak Filip (Prigorje M)
Samahodaj Ardi (Vrapče)
Savić Fran (Brezovica)
Srdinić Lucas (Prigorje M)
Stojanović Arian (Ravnice)
Šiljković Jakov (Trešnjevka)
Šišmanović Antun (Studentski Grad)
Šoša Niko (ZET)
Šteko Marko (Trešnjevka)
Tomaš David (Studentski Grad)
Udovičić Ante (Studentski Grad)
Vidić Luka (Studentski Grad)
Vujec Lea (Prečko)
Vujić Darijan (Mladost Buzin)
Zrnić Vito (Jarun)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

Najčitanije