Podaci vezani za 1. lige Središta Zagreb i to 1. Mlađi pioniri te 1. Pioniri za sezonu 2017/2018.

Link do tablica i rezultata: 1.NL središte ZG Mlađi pioniri  1.NL središte ZG Pioniri

Lista strijelaca: 1.NL središte ZG Mlađi pioniri  1.NL središte ZG Pioniri


1. PIONIRI - Rezultati, sa strijelcima

Inter-Zaprešić - Špansko 5:2
Plehan Mateo x4, Mokrović Dajić Marin (Int); Grdić Mateo, Jurišić Mateo (Špa)

Lučko - ŠNK"Naftaš Ivanić" 0:0

Zagreb - Segesta 1:3
Bakić Roko (Zgb); Pasarić Lukas, Muža Josip, Šolaja Juraj (Seg)

Hrvatski Dragovoljac - Sesvete 4:0
Mateković Carlo x2, Majić Luka, Požgaj Antun (HrD)

Trnje - Rudeš 2:1
Dobrilović Karlo x2 (Trn); Carl Matija (Rud)

Dubrava Tim kabel - Ponikve 2:2
Hajdinjak Bruno x2 (Dub); Humski Patrik (Pon)

GNK Dinamo - Karlovac 1919 6:1
Krdžalić Anes x3, Živković Moreno, Lukanić Luka, Gobbo Bojan (Din); Lukić Bojan (Kar)

HAŠK - Zagorec 1:2
Mikac Tin (HAŠ); Poštek Martin, Ptičar Borna (Zgc)

HNK Gorica - Lokomotiva 3:0
Kotrman Ivan x2, Drezga Marko (Gor)




1. MLAĐI PIONIRI - Rezultati, sa strijelcima

Inter-Zaprešić - Špansko 3:0
Šoštar Filip, Puh Fran, Vukelić Filip (Int)

Lučko - ŠNK"Naftaš Ivanić" 2:1
Radek Niko, Rajtarić Mihael (Luč); Dominik Tadijanović (Naf)

Zagreb - Segesta 1:2
Šešerko Bruno (Zgb); Zrile Borna, Marjanović Lucijan (Seg)

Hrvatski Dragovoljac - Sesvete 0:5
Košćević Zlatan x4, Dodig Josip (Ses)

Trnje - Rudeš 1:1
Dedeković Filip (Trn); Kulić Sven (Rud)

Dubrava Tim kabel - Ponikve 8:0
Barberić Karlo x3, Antić Karlo x2, Mitrović Anton, Osmanović Matko, Džalto Ante (Dub)

GNK Dinamo - Karlovac 1919 8:0
Jagušić Adriano x3, Bačurin Mislav x2, Vrbančić Luka x2, Halilović Damir (Din)

HAŠK - Zagorec 4:1
Žgela Vito, Škreblin Lovro, Šebjanić Filip, Sabljak Borna (HAŠ); Kereša Luka (Zgc)

HNK Gorica - Lokomotiva 0:2
Darojković Ignacije, Markanović Filip (Lok)


 

NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

Najčitanije