Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 1.NL središte za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 1. NL središte

LISTA STRIJELACA:
29
Dominik Tadijanović (3 KU) (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Jagušić Adriano (1 KU) (GNK Dinamo)
26
Martinović Luka (2 KU) (Lokomotiva)
23
Košćević Zlatan (1 KU) (Sesvete)
19
Krizmanić Borna (Zagorec)
18
Škreblin Lovro (HAŠK)
17
Bačurin Mislav (3 KU) (GNK Dinamo)
15
Žgela Vito (2 KU) (HAŠK)
14
Blažev Noa (Zagreb)
Halilović Damir (1 KU) (GNK Dinamo)
Korač Duje (Lokomotiva)
Žakić Ivor (Rudeš)
13
Padovan Ivan Viljam (Lučko)
Vrbančić Luka (3 KU) (GNK Dinamo)
11
Baturina Marin (GNK Dinamo)
Bužić Mihael (Lokomotiva)
Curman Marin (Inter-Zaprešić)
Gec Vilim (Segesta)
Markanović Filip (1 KU) (Lokomotiva)
Šešerko Bruno (2 KU) (Zagreb)
Vidović Domagoj (GNK Dinamo)
10
Antolković Petar (Sesvete)
Borović Domagoj (Zagreb)
Bulić Paolo (2 KU) (Rudeš)
Kaurić Antonio (HNK Gorica)
Mišković Antonio (1 KU) (Segesta)
Puh Fran (Inter-Zaprešić)
Stašić Noa (Dubrava Tim kabel)
9
Antić Karlo (Dubrava Tim kabel)
Barberić Karlo (1 KU) (Dubrava Tim kabel)
Darojković Ignacije (Lokomotiva)
Duduković Luka (GNK Dinamo)
Džalto Marko (Lokomotiva)
Majdandžić Patrik (GNK Dinamo)
Radek Niko (Lučko)
Ružak Luka (Zagorec)
8
Dedaković Filip (Trnje)
Nezirović Lovro (HNK Gorica)
Piškor Stjepan Antonio (Zagreb)
Šimić Viktor (Lokomotiva)
Vlahovski Marko (Zagreb)
7
Bešić Teo (HAŠK)
Džalto Ante (Dubrava Tim kabel)
Ferina Vito (1 KU) (HNK Gorica)
Hadaš Ivan (Sesvete)
Ostović Matija (1 KU) (Ponikve)
Paradžik Ivan (HNK Gorica)
Radočaj Juraj Josip (HNK Gorica)
Ruškovački Matija (GNK Dinamo)
Soplanda Matija (Hrvatski Dragovoljac)
6
Cindrić Niko (Karlovac 1919)
Kovač Franko (Trnje)
Markulin Damjan (Inter-Zaprešić)
Perić Antonio (HNK Gorica)
Zrile Borna (1 KU) (Segesta)
5
Bogut Franko (Karlovac 1919)
Čaić Vito (GNK Dinamo)
Glasnović Petar (Sesvete)
Grahovac Jan Rudolf (Lokomotiva)
Herceg Karlo (Sesvete)
Ivanković Fran (Ponikve)
Kahlina Luka (Inter-Zaprešić)
Kirin Karlo (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Mitrović Anton (Dubrava Tim kabel)
Osrečki Andro (Lokomotiva)
Perković Josip (GNK Dinamo)
4
Cundeković Lovro (HNK Gorica)
Došen David (GNK Dinamo)
Fučkala Adrian (Hrvatski Dragovoljac)
Herceg Mateo (Špansko)
Jazbec Ivan (4 KU) (Zagorec)
Mršić Karlo (3 KU) (Inter-Zaprešić)
Odžić Teo (Ponikve)
Osmanović Matko (Dubrava Tim kabel)
Pavlek Fran (Zagreb)
Škrlec Niko (Zagorec)
Štefić Vito (HAŠK)
3
Bago Jakov (Trnje)
Bilandžija Frane (Lučko)
Cicnjak Karlo (Zagorec)
Čehulić Antonio (Sesvete)
Čičić Vito (Zagreb)
Galina Fran (Zagorec)
Graonić Borna (Lokomotiva)
Ivec Jan Ronald (HAŠK)
Jambreuš Matko (Zagreb)
Jelinčić Josip (Trnje)
Kobetić Fran (Zagreb)
Krilić Fran (Zagreb)
Kulić Sven (Rudeš)
Laskač Roko (Karlovac 1919)
Matić Mate (Sesvete)
Mikić Leonardo (Hrvatski Dragovoljac)
Novak Martin (Hrvatski Dragovoljac)
Pavić Niko (GNK Dinamo)
Pavić Kristian (Lokomotiva)
Pavić Branko (Dubrava Tim kabel)
Petrušić Jakov (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Pršir Mateo (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Radoš Petar (Sesvete)
Šimić Ivan (Sesvete)
Šimunović Andrej (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Ukalović Lovro-Luka (Špansko)
Vukelić Filip (Inter-Zaprešić)
Zvonar Valentino (GNK Dinamo)
2
Belavić Luka (1 KU) (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Arežina Marko (Lučko)
Beus Dominic (Trnje)
Brezović Tin (Karlovac 1919)
Brlić Tibor (Segesta)
Čondrić Antonio (Lučko)
Čukelj Maks (Rudeš)
Čulo Ante (Sesvete)
Dervišević Anes (Trnje)
Dodig Josip (Sesvete)
Dolički Stjepko (Lokomotiva)
Dora Luka (HNK Gorica)
Grižić Petar (HAŠK)
Jurković Mateo (Inter-Zaprešić)
Kereša Luka (Zagorec)
Kosanović Alen (Špansko)
Kovačić Karlo (GNK Dinamo)
Macan Vid (Dubrava Tim kabel)
Markov Josip (HNK Gorica)
Mesic Noah (Zagreb)
Mrakužić Luka (Ponikve)
Mušica Luka (Zagorec)
Perić Vladimir (Rudeš)
Perković Fran (HAŠK)
Romanić Jan (Trnje)
Sertić Mateo (Dubrava Tim kabel)
Sever Noel (Dubrava Tim kabel)
Srkoč Dino (Špansko)
Škoro Luka (HNK Gorica)
Šoštar Filip (Inter-Zaprešić)
Šoštarić Filip (Trnje)
Tretinjak Roberto (Trnje)
Varga Hrvoje (HAŠK)
Verić Krasnići David (Ponikve)
Zubić Lovro (Zagorec)
1
Alić Josip (Hrvatski Dragovoljac)
Basar Lovro (Lučko)
Belčić Ivan (Segesta)
Bičvić Matej (Sesvete)
Bogdanovski Filip (Lučko)
Budiselić Roko (Hrvatski Dragovoljac)
Buneta Ante (Karlovac 1919)
Cindrić Borna (Zagreb)
Curi Laurent (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Cvetko Ivan (GNK Dinamo)
Drešar Fran (Lokomotiva)
Dujan Nino (Karlovac 1919)
Dujmović Vito (Karlovac 1919)
Džolan Jakov (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Đekić Đuro-Giulio (GNK Dinamo)
Filipčić Darin (Inter-Zaprešić)
Fumić Igor (Hrvatski Dragovoljac)
Gojević Dominik (1 KU) (Lučko)
Grubišić Marko (Zagreb)
Hubak Bruno (Hrvatski Dragovoljac)
Ibraimi Adriano (Trnje)
Ivankić Matej (Lučko)
Ivanković Ivano Gabriel (Segesta)
Ivanković Leon (Sesvete)
Jurak Luka (Lokomotiva)
Kaleb Josip (Lučko)
Knez Roko (Karlovac 1919)
Knežević Bruno (1 KU) (Dubrava Tim kabel)
Košutić Tin (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Kožul Nikola (Rudeš)
Krajina Matej (HNK Gorica)
Kranjčec Roko (Zagorec)
Kuzmanović David (Rudeš)
Ljubej Lovro (Ponikve)
Majerić Filip (Inter-Zaprešić)
Marjanović Lucijan (Segesta)
Martinac Filip (Špansko)
Matić Stipo (Rudeš)
Mazarekić Petar (1 KU) (Dubrava Tim kabel)
Milardović Fran Filip (Ponikve)
Nikšić Ante (Rudeš)
Novak Antonio (HNK Gorica)
Pavlović Bruno (Inter-Zaprešić)
Pejić Ante (Lučko)
Perišić Vito (Lokomotiva)
Petek David (Inter-Zaprešić)
Petričević Stjepan (Inter-Zaprešić)
Planinac Tibor (Karlovac 1919)
Rajtarić Mihael (Lučko)
Riđan Erik (Lokomotiva)
Sabljak Borna (HAŠK)
Sabljak Leon (HNK Gorica)
Ščrbak Ivan (Segesta)
Šebjanić Filip (HAŠK)
Šimić Luka (Lučko)
Tkalčević Niko (HNK Gorica)
Tonec Lovro (Segesta)
Volf Jan (Segesta)
Vujanić Vigo (Rudeš)
Vukojević Mihovil (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Zadjelović Fran (Zagreb)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo