Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Pioniri 1.NL središte za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Pioniri 1.NL središte

LISTA STRIJELACA:
27
Plehan Mateo (1 KU) (Inter-Zaprešić)
18
Rukavina Gabrijel (3 KU) (GNK Dinamo)
17
Hajdinjak Bruno (Dubrava Tim kabel)
15
Blažanović Antonio (GNK Dinamo)
14
Lukanić Luka (2 KU) (GNK Dinamo)
13
Carl Matija (2 KU) (Rudeš)
12
Balić Petar (Rudeš)
Brćić Marko (Zagorec)
Kotrman Ivan (HNK Gorica)
Majer Filip (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Rendulić Joško (1 KU) (Karlovac 1919)
11
Batur Marko (Lokomotiva)
10
Dobrilović Karlo (Trnje)
Mimica Jerko (Dubrava Tim kabel)
Radujković Niko (Lokomotiva)
9
Gurlica Jakov (GNK Dinamo)
Lukić Bojan (Karlovac 1919)
Miškić Filip (Sesvete)
Pedljo Bernard (Segesta)
8
Drnetić Matej (2 KU) (Dubrava Tim kabel)
Pušić Ivan (HNK Gorica)
7
Matijević Vito (Lokomotiva)
Bakić Roko (Zagreb)
Bujanović Jan Marko (Lučko)
Crnogaj David (Zagorec)
Ilečić Lenny (GNK Dinamo)
Krsnik Mateo (HNK Gorica)
Mateković Carlo (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Osmanović Džemal (Sesvete)
Prihistal Leo (Ponikve)
Tepšić Luka (Trnje)
6
Abramović Borna (4 KU) (Segesta)
Biruš Max (Ponikve)
Bundek Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
Jedvaj Leon (Zagorec)
Jurković Antonio (2 KU) (Špansko)
Knežević Luka (3 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Musulin Roko (Segesta)
Muža Josip (Segesta)
Orešković Marko (Rudeš)
Šolaja Juraj (Segesta)
Zirdum Dario (HAŠK)
5
Banić Dario (HNK Gorica)
Cigler Lovro (2 KU) (Lučko)
Djevelekaj Filip (HAŠK)
Drezga Marko (HNK Gorica)
Galinec Ante (1 KU) (Ponikve)
Gregurić Tin (Inter-Zaprešić)
Gucić Antun (Sesvete)
Leščić Petar (1 KU) (Lučko)
Mosković Antonio (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Novosel Vili (Ponikve)
Orešković Matija (Dubrava Tim kabel)
Petković Fran (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Topić Fran (Sesvete)
Vuksan-Ćusa Marko (Hrvatski Dragovoljac)
Zagorac Marko (Trnje)
4
Ban Dominik (1 KU) (Inter-Zaprešić)
Bičanić Berislav (Špansko)
Dizdarević Alen (GNK Dinamo)
Došen Fran (1 KU) (Trnje)
Glavić Karlo (Trnje)
Hrs Filip (4 KU) (Sesvete)
Knežević Domagoj (Lučko)
Kupsjak Andrija (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Matić Ante (Sesvete)
Mikan Fran (Trnje)
Pasarić Lukas (Segesta)
Požgaj Antun (Hrvatski Dragovoljac)
Ristevski Gordan (Rudeš)
Srbljinović Mihael (GNK Dinamo)
3
Domitrović Tin (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Dujmović Patrik (Karlovac 1919)
Gavranović Andrija (Ponikve)
Gobbo Bojan (GNK Dinamo)
Jurišić Mateo (Špansko)
Juroš Stipe (Špansko)
Kereša Marin (Zagreb)
Krdžalić Anes (GNK Dinamo)
Lorković Dominik (Lučko)
Lovrić Niko (Hrvatski Dragovoljac)
Majić Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Matičević Filip (Dubrava Tim kabel)
Matić Matej (Lokomotiva)
Međugorac Dominik (Lučko)
Mokrović Dajić Marin (Inter-Zaprešić)
Pudić Mateo (Sesvete)
Živković Moreno (GNK Dinamo)
2
Bašić Arian (Ponikve)
Benčić Luka (Segesta)
Bjelanović Tomislav (Trnje)
Čabrajić Kristijan (Lokomotiva)
Čordaš Franko (Ponikve)
Čuljak Fran (1 KU) (Lokomotiva)
Drljo Mislav (Špansko)
Dujam Dino (Karlovac 1919)
Franulović Marko (Zagreb)
Grdić Mateo (Špansko)
Gubijan Lovro (Sesvete)
Hrženjak Filip (Trnje)
Ivanković Dorijan (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Jajčanin Luka (Trnje)
Kadunić Luka (Inter-Zaprešić)
Klančir Patrik (GNK Dinamo)
Krivski Leon (Zagreb)
Kurteš Marin (GNK Dinamo)
Kušec Marko (Trnje)
Leško Martin (Zagorec)
Markuš Viktor (Karlovac 1919)
Merunka Tin (Lokomotiva)
Mrkus Danijel (Ponikve)
Mujkanović Petar (Hrvatski Dragovoljac)
Omeragić Amar (Špansko)
Ostojić Karlo (Lokomotiva)
Pintarić Sven (Špansko)
Ptičar Borna (Zagorec)
Radinčić Luka (Lučko)
Radovanić Borna (Hrvatski Dragovoljac)
Rell Mario (Lokomotiva)
Semunović Danijel (Segesta)
Skrbin Vinko (1 KU) (HNK Gorica)
Solomun Matej (Segesta)
Šotiček Marin (Lokomotiva)
Tadić Borna (Ponikve)
Tomašević Duje (HAŠK)
Vidoš Valentino (Hrvatski Dragovoljac)
Vidović Matija (2 KU) (Zagorec)
1
Drenški Jere (Špansko)
Alerić Ivan (Trnje)
Arapović David (Zagreb)
Babara Vito (Špansko)
Bakšić Ivan (Lučko)
Balent Ivan (Zagreb)
Besek Mihael (Sesvete)
Blažević Franko (Lokomotiva)
Brajković Roko (Lokomotiva)
Crnković Leo (Lokomotiva)
Cvitanović Lovro (Špansko)
Ćaćić David (Hrvatski Dragovoljac)
Dumančić Dominik (Zagreb)
Filip Filip (HAŠK)
Gajski Luka (Inter-Zaprešić)
Gašparović Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Glibo Luka (Zagreb)
Hren Matija (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Hren Bruno (Dubrava Tim kabel)
Huljić Grgo (Zagreb)
Humski Patrik (Ponikve)
Ivanković Dominik (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Ivanuš Borna (Inter-Zaprešić)
Jambrek Josip (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Josipović Leon (1 KU) (Rudeš)
Jukić Ivan (Lučko)
Jurković Niko Fran (Karlovac 1919)
Jurlina Roko (HNK Gorica)
Kovačević Mateo (1 KU) (Inter-Zaprešić)
Kraljić Slavko (Zagorec)
Kuna Ante (Inter-Zaprešić)
Kusanić Marko (Karlovac 1919)
Leko Filip (Trnje)
Levec Tino (Zagreb)
Majsec Lovro (Špansko)
Marinčić Noa (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Matić Alessandro (Karlovac 1919)
Mikac Tin (HAŠK)
Miličić Daniel Anthony (Lokomotiva)
Nekić Ivor (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Paić-Karega Tin (Zagreb)
Pažin Patrik (Dubrava Tim kabel)
Perić Karlo (Zagreb)
Perić Antonijo (Dubrava Tim kabel)
Pirš Filip (Rudeš)
Podhraški Karlo (Špansko)
Polović Niko (Karlovac 1919)
Poštek Martin (Zagorec)
Rakas Marko (GNK Dinamo)
Regović Patrik (GNK Dinamo)
Regović Nikola (Ponikve)
Runjić Frane (Zagreb)
Rus Leon (HNK Gorica)
Sejdić Mauricio (Dubrava Tim kabel)
Statovci Patrik (HAŠK)
Strahonja Renato (Zagorec)
Suljić Vito (Inter-Zaprešić)
Šepak Leonardo (Sesvete)
Šimić Mateo (Lokomotiva)
Štajdohar Daniel (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Tićak Luka (Dubrava Tim kabel)
Topalović Alen (Segesta)
Topolovec Žan (Zagorec)
Vidović Franko (Lokomotiva)
Volf Leon (Lučko)
Vranić Lovro (Inter-Zaprešić)
Vukmanović Vanja (Zagreb)
Vukušić Jan (HAŠK)
Zadrić Josip (Sesvete)
Zagorec Filip (HNK Gorica)
Zlatunić Nikola (1 KU) (Sesvete)
Žabčić Domagoj (HAŠK)
Žagmešter Bruno (GNK Dinamo)
Žalac Nino (Lučko)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo