Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Pioniri 1.NL središte za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Pioniri 1.NL središte

LISTA STRIJELACA:
31
Plehan Mateo (1 KU) (Inter-Zaprešić)
20
Hajdinjak Bruno (Dubrava Tim kabel)
18
Rukavina Gabrijel (3 KU) (GNK Dinamo)
16
Kotrman Ivan (HNK Gorica)
Rendulić Joško (1 KU) (Karlovac 1919)
15
Blažanović Antonio (GNK Dinamo)
Carl Matija (2 KU) (Rudeš)
14
Lukanić Luka (2 KU) (GNK Dinamo)
Majer Filip (ŠNK "Naftaš Ivanić")
13
Brćić Marko (Zagorec)
Pedljo Bernard (Segesta)
Radujković Niko (Lokomotiva)
12
Balić Petar (Rudeš)
11
Matijević Vito (Lokomotiva)
Batur Marko (Lokomotiva)
Dobrilović Karlo (Trnje)
Lukić Bojan (Karlovac 1919)
Petković Fran (ŠNK "Naftaš Ivanić")
10
Mimica Jerko (Dubrava Tim kabel)
9
Bakić Roko (Zagreb)
Crnogaj David (Zagorec)
Domitrović Tin (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Gurlica Jakov (GNK Dinamo)
Miškić Filip (Sesvete)
Prihistal Leo (Ponikve)
8
Biruš Max (Ponikve)
Bujanović Jan Marko (Lučko)
Drnetić Matej (2 KU) (Dubrava Tim kabel)
Krsnik Mateo (HNK Gorica)
Pušić Ivan (HNK Gorica)
Tepšić Luka (Trnje)
7
Abramović Borna (4 KU) (Segesta)
Banić Dario (HNK Gorica)
Ilečić Lenny (GNK Dinamo)
Mateković Carlo (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Musulin Roko (Segesta)
Osmanović Džemal (Sesvete)
6
Ban Dominik (2 KU) (Inter-Zaprešić)
Bundek Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
Cigler Lovro (2 KU) (Lučko)
Drezga Marko (HNK Gorica)
Galinec Ante (1 KU) (Ponikve)
Jedvaj Leon (Zagorec)
Jurković Antonio (2 KU) (Špansko)
Knežević Luka (3 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Knežević Domagoj (Lučko)
Leščić Petar (1 KU) (Lučko)
Mosković Antonio (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Muža Josip (Segesta)
Orešković Marko (Rudeš)
Šolaja Juraj (Segesta)
Vuksan-Ćusa Marko (Hrvatski Dragovoljac)
Zagorac Marko (Trnje)
Zirdum Dario (HAŠK)
5
Djevelekaj Filip (HAŠK)
Gregurić Tin (Inter-Zaprešić)
Gucić Antun (Sesvete)
Hrs Filip (5 KU) (Sesvete)
Kupsjak Andrija (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Majić Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Međugorac Dominik (Lučko)
Novosel Vili (Ponikve)
Orešković Matija (Dubrava Tim kabel)
Topić Fran (Sesvete)
4
Bičanić Berislav (Špansko)
Dizdarević Alen (GNK Dinamo)
Došen Fran (1 KU) (Trnje)
Dujmović Patrik (Karlovac 1919)
Gavranović Andrija (Ponikve)
Glavić Karlo (Trnje)
Krdžalić Anes (GNK Dinamo)
Matić Ante (Sesvete)
Mikan Fran (Trnje)
Mokrović Dajić Marin (Inter-Zaprešić)
Pasarić Lukas (Segesta)
Požgaj Antun (Hrvatski Dragovoljac)
Rell Mario (Lokomotiva)
Ristevski Gordan (Rudeš)
Srbljinović Mihael (GNK Dinamo)
3
Gobbo Bojan (GNK Dinamo)
Grdić Mateo (Špansko)
Jurišić Mateo (Špansko)
Juroš Stipe (Špansko)
Kereša Marin (Zagreb)
Lorković Dominik (Lučko)
Lovrić Niko (Hrvatski Dragovoljac)
Matičević Filip (Dubrava Tim kabel)
Matić Matej (Lokomotiva)
Miličić Daniel Anthony (Lokomotiva)
Mrkus Danijel (1 KU) (Ponikve)
Ptičar Borna (Zagorec)
Pudić Mateo (Sesvete)
Šotiček Marin (Lokomotiva)
Tadić Borna (Ponikve)
Topalović Alen (Segesta)
Živković Moreno (GNK Dinamo)
2
Omeragić Amar (Špansko)
Bašić Arian (Ponikve)
Benčić Luka (Segesta)
Bjelanović Tomislav (Trnje)
Čabrajić Kristijan (Lokomotiva)
Čordaš Franko (Ponikve)
Čuljak Fran (1 KU) (Lokomotiva)
Drljo Mislav (Špansko)
Dujam Dino (Karlovac 1919)
Franulović Marko (Zagreb)
Gubijan Lovro (Sesvete)
Hren Matija (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Hrženjak Filip (Trnje)
Humski Patrik (Ponikve)
Ivanković Dorijan (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Ivanuš Borna (Inter-Zaprešić)
Ivičinec Mateo (1 KU) (Segesta)
Jajčanin Luka (Trnje)
Kadunić Luka (Inter-Zaprešić)
Klančir Patrik (GNK Dinamo)
Kovač Luka Leon (Inter-Zaprešić)
Krivski Leon (Zagreb)
Kurteš Marin (GNK Dinamo)
Kušec Marko (Trnje)
Leško Martin (Zagorec)
Markuš Viktor (Karlovac 1919)
Merunka Tin (Lokomotiva)
Mujkanović Petar (Hrvatski Dragovoljac)
Ostojić Karlo (Lokomotiva)
Pintarić Sven (Špansko)
Radinčić Luka (Lučko)
Radovanić Borna (Hrvatski Dragovoljac)
Regović Nikola (Ponikve)
Rus Leon (HNK Gorica)
Semunović Danijel (Segesta)
Skrbin Vinko (1 KU) (HNK Gorica)
Solomun Matej (Segesta)
Šimić Mateo (Lokomotiva)
Tabak David (HNK Gorica)
Tomašević Duje (Trnje)
Vidoš Valentino (Hrvatski Dragovoljac)
Vidović Matija (2 KU) (Zagorec)
Volf Leon (Lučko)
1
Drenški Jere (Špansko)
Starčić Juraj (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Alerić Ivan (Trnje)
Arapović David (Zagreb)
Babara Vito (Špansko)
Bakšić Ivan (Lučko)
Balent Ivan (Zagreb)
Besek Mihael (Sesvete)
Blažević Franko (Lokomotiva)
Brajković Roko (Lokomotiva)
Crnković Leo (Lokomotiva)
Cvitanović Lovro (Špansko)
Ćaćić David (Hrvatski Dragovoljac)
Dumančić Dominik (Zagreb)
Filip Filip (HAŠK)
Gajski Luka (Inter-Zaprešić)
Gašparović Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Glibo Luka (Zagreb)
Hren Bruno (Dubrava Tim kabel)
Huljić Grgo (Zagreb)
Ivanković Dominik (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Jambrek Josip (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Josipović Leon (1 KU) (Rudeš)
Josipović Daniel (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Jukić Ivan (Lučko)
Jurić Jan (Špansko)
Jurković Niko Fran (Karlovac 1919)
Jurlina Roko (HNK Gorica)
Kljujev Ivan (Hrvatski Dragovoljac)
Kovačević Mateo (1 KU) (Inter-Zaprešić)
Kraljić Slavko (Zagorec)
Kuna Ante (Inter-Zaprešić)
Kusanić Marko (Karlovac 1919)
Leko Filip (Trnje)
Levec Tino (Zagreb)
Majsec Lovro (Špansko)
Marinčić Noa (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Matić Alessandro (Karlovac 1919)
Mikac Tin (HAŠK)
Miličević Luka (Špansko)
Miočinović Arijan (Segesta)
Mrvičin Luka (HAŠK)
Nekić Ivor (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Paić-Karega Tin (Zagreb)
Pažin Patrik (Dubrava Tim kabel)
Perić Karlo (Zagreb)
Perić Antonijo (Dubrava Tim kabel)
Pirš Filip (Rudeš)
Podhraški Karlo (Špansko)
Polović Niko (Karlovac 1919)
Poštek Martin (Zagorec)
Rakas Marko (GNK Dinamo)
Regović Patrik (GNK Dinamo)
Runjić Frane (Zagreb)
Sejdić Mauricio (Dubrava Tim kabel)
Statovci Patrik (HAŠK)
Strahonja Renato (Zagorec)
Stunković Fran (Dubrava Tim kabel)
Suknaić Fran (Rudeš)
Suljić Vito (Inter-Zaprešić)
Šepak Leonardo (Sesvete)
Štajdohar Daniel (ŠNK "Naftaš Ivanić")
Tićak Luka (Dubrava Tim kabel)
Tisanić Karlo (1 KU) (Zagorec)
Topolovec Žan (Zagorec)
Vidak Luka (Sesvete)
Vidović Franko (Lokomotiva)
Vidović Bruno (Sesvete)
Vranić Lovro (Inter-Zaprešić)
Vukmanović Vanja (Zagreb)
Vukušić Jan (HAŠK)
Zadrić Josip (Sesvete)
Zagorec Filip (HNK Gorica)
Zlatunić Nikola (1 KU) (Sesvete)
Žabčić Domagoj (HAŠK)
Žagmešter Bruno (GNK Dinamo)
Žalac Nino (Lučko)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

Najčitanije