Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 4. liga za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 4. liga

LISTA STRIJELACA:
19
Jakobašić Ana (3 KU) (Agram)
Novak Lana (Agram)
18
Kašnar Josip (1 KU) (Prigorje Ž)
14
Budimir Filip (Trnovčica)
Filipović Ana (Dinamo)
13
Miletić Matej (1 KU) (Trnovčica)
11
Čičak Josip (Trnovčica)
Dinjar Antonio (Škola nogometa Maksimir)
10
Ciglević Laura (Agram)
9
Lacković Noa (Sloga-Gredelj)
Pipunić Roko (Sloga-Gredelj)
8
Huzek Jan (Škola nogometa Maksimir)
Šaban Tea (Agram)
7
Antunović Gabriel (1 KU) (Trnovčica)
Mauzer Patrick (Sloga-Gredelj)
Parlov Matej (Trnovčica)
Rosić Ela (Agram)
6
Bastalić Karlo (Prigorje Ž)
Bošnjak Anamari (Agram)
Fučkala Matej (1 KU) (Odra)
Harald Barlek Karlo (Sloga-Gredelj)
Haramina Marija (Agram)
Horak Luka (Škola nogometa Maksimir)
Janković Marta (Agram)
5
Bastalec David (Prigorje Ž)
Buči Tomo (Prigorje Ž)
Butić Tin (Prigorje Ž)
Crkvenčić Patricija (1 KU) (Dinamo)
Marović Marin (Škola nogometa Maksimir)
Miljanović Roko (Škola nogometa Maksimir)
Novaković Roko (Sloga-Gredelj)
Senjak Vito (Škola nogometa Maksimir)
Šuster Marija (Dinamo)
4
Bilanović Gabrijel (Prigorje Ž)
Čandić Tarik (1 KU) (Brezovica)
Frljak Karlo (Prigorje Ž)
Josipović Luciano Luka (Škola nogometa Maksimir)
Jularić Dominik (Brezovica)
Puljiz Domagoj (Škola nogometa Maksimir)
Soldo Marko (Prigorje Ž)
Šola Petra (Agram)
Vulelija Franco (Trnovčica)
Žakman Lovro (Prigorje Ž)
3
Ante Kontek (Škola nogometa Maksimir)
Čižmešija Manuela (Odra)
Hrnjak Rina (Odra)
Kočka Ana (Agram)
Krišto Ilija (Prigorje Ž)
Markanović Dominik (Brezovica)
Noršić Borna (Škola nogometa Maksimir)
Parlov Ivan (Trnovčica)
Parlov Ante (Trnovčica)
Radoš Andrej (Prigorje Ž)
Sambol Mateo (Prigorje Ž)
Šaban Antonia Mel (Dinamo)
Škrlec Paula (Dinamo)
Valjak Dominik (Prigorje Ž)
Vrbić Luka (Prigorje Ž)
Žulj Viktorija (Dinamo)
2
Bogojević Vito (Škola nogometa Maksimir)
Božić Roko (Škola nogometa Maksimir)
Brkić Matko (Trnovčica)
Dabrović Pavo (1 KU) (Škola nogometa Maksimir)
Drmečić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
Frljak Ivan (Prigorje Ž)
Fumić Bruno (Brezovica)
Grdić Sara (Agram)
Horvatek Vito (Sloga-Gredelj)
Ištvanić Tea (Agram)
Majerović-Stilinović Vigo (Škola nogometa Maksimir)
Medvedec Bruno (Prigorje Ž)
Milanović Matea (Dinamo)
Mlinarić Korina (Odra)
Nardić Saša (1 KU) (Škola nogometa Maksimir)
Nekić Domagoj (Brezovica)
Šarović Vedran (Škola nogometa Maksimir)
Trogrlić Roko (Škola nogometa Maksimir)
Zećiri Šaban (1 KU) (Brezovica)
1
Babić Leon (Trnovčica)
Balak Samuel (Prigorje Ž)
Benčec Benjamin (Škola nogometa Maksimir)
Blažević Ivan (Trnovčica)
Borović Fran (Brezovica)
Butić Tita (Agram)
Cvrtila Mihael (Brezovica)
Čavić Marko (Sloga-Gredelj)
Ćutić Oliver (Škola nogometa Maksimir)
Dabić Antonija (Dinamo)
Fučkala Marija (Odra)
Jaklenec David (Brezovica)
Janković Anja (Odra)
Jelovečki Jan (Prigorje Ž)
Jurić Nika (Dinamo)
Kolarić Nikola (Odra)
Kovačić Tia (Dinamo)
Ladan Katarina (Agram)
Lekić Tin (Škola nogometa Maksimir)
Marijanović Nika Adriana (Dinamo)
Martinović Bruno (Brezovica)
Mustač Vlatka (Odra)
Mutak Leon (Sloga-Gredelj)
Noršić Lea (Odra)
Pilko Mate (Škola nogometa Maksimir)
Prša Lana (Odra)
Pršir Tina (Odra)
Rebrina Paulo (Sloga-Gredelj)
Skočić Magdalena (Agram)
Sladarec Fran (Sloga-Gredelj)
Smiljanić Bruno (Škola nogometa Maksimir)
Topalović Marko (Odra)
Vokić David (Prigorje Ž)
Zrno Neven Karol (Škola nogometa Maksimir)
Živić Damjan (Škola nogometa Maksimir)
Žugaj Manuel (Prigorje Ž)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo