Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 1.B liga za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 1.B liga

LISTA STRIJELACA:
29
Vračar Luka (Vrapče)
21
Dičić Vito (Vrapče)
20
Kovačić Petar (Sesvetski Kraljevec)
17
Arpad Rupčić Fran (Rudeš)
13
Mrakužić Luka (Ponikve)
Orešković Vito (Rudeš)
11
Ukalović Lovro-Luka (1 KU) (Špansko)
10
Grendov Marko (Mladost Buzin)
Jakšić Bruno (Trešnjevka)
9
Čičak Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Dodig Josip (Sesvete)
Kaleb Josip (Lučko)
Perić Mihael (Rudeš)
Weber Marko (1 KU) (Rudeš)
8
Čondrić Antonio (Lučko)
Fumić Igor (Hrvatski Dragovoljac)
Matić Mate (Sesvete)
Šarčević Petar (Mladost Buzin)
Vlajčić Zvonimir (Dubrava Tim kabel)
7
Ahmeti Tarik (HAŠK)
Blažićko Fran (Vrapče)
Cipirita Niko (Kustošija)
Čabula Patrick (Ponikve)
Gucić Ivan (Dubrava Tim kabel)
Hoić Rudi (Rudeš)
Ivanković Fran (Ponikve)
Kurtak Marko (Vrapče)
Vukelić Vito (Mladost Buzin)
Žutić Luka (Rudeš)
6
Čulo Ante (Sesvete)
Grgić Luka (Rudeš)
Jelavić Roko (Rudeš)
Jurakić Andrej (Sesvetski Kraljevec)
Kosanović Alen (Špansko)
Kuljak Bruno (Ponikve)
Marić Patrick (Sesvete)
5
Briški Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Aralica Franco (Dubrava Tim kabel)
Čermak Ivan (Vrapče)
Grabrovec Tin (Hrvatski Dragovoljac)
Horvat Bruno (Mladost Buzin)
Jakšić Jakov (Sesvetski Kraljevec)
Jelinčić Josip (Trnje)
Krstičević Jerko (Vrapče)
Ostović Matija (Ponikve)
Pribanić Patrik (Lučko)
Salajster Dominik (Lučko)
Sećen Matija (Ponikve)
4
Arežina Toni (Lučko)
Babić Filip (Sesvete)
Belošić Mateo (HAŠK)
Benjak Jura (Vrapče)
Dokmanović Karlo (Dubrava Tim kabel)
Dronjić Marko (Rudeš)
Đenđinović Jan (Sesvete)
Frgačić Lukas (Vrapče)
Herceg Mateo (Špansko)
Ivec Jan Ronald (HAŠK)
Jurišić Darije (Trešnjevka)
Ledenko Marin (Lučko)
Marinović Antonio Toma (Sesvetski Kraljevec)
Prđun Jurica (Sesvetski Kraljevec)
Sabljak Borna (HAŠK)
Verić Krasnići David (Ponikve)
3
Begić Tomas (Ponikve)
Bobić Vito (Vrapče)
Branjug Borna (Ponikve)
Brunčić Vito (Hrvatski Dragovoljac)
Busak-Vidaković Maro (Ponikve)
Eršek Nikola (Špansko)
Fučkala Adrian (Hrvatski Dragovoljac)
Jurić Ivan (Mladost Buzin)
Kapuđija Mislav (Kustošija)
Kelebuh Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Kocman Antonio (Dubrava Tim kabel)
Križanović Luka (1 KU) (Sesvetski Kraljevec)
Ljubej Lovro (Ponikve)
Lukac Gabriel (Hrvatski Dragovoljac)
Lukić Ivan (Sesvete)
Matić Stipo (Rudeš)
Mehić Dino (Dubrava Tim kabel)
Milardović Fran Filip (Ponikve)
Mitrović Anton (Dubrava Tim kabel)
Mujdić Almin (Trnje)
Perić Ante (Špansko)
Peršić Porin (Hrvatski Dragovoljac)
Petković Roko (Rudeš)
Prelec Manuel (Sesvetski Kraljevec)
Šušnja Petar (Dubrava Tim kabel)
Žakić Ivor (Rudeš)
2
Arežina Marko (Lučko)
Banek Mihael (Hrvatski Dragovoljac)
Bartolić Jakov (Kustošija)
Bilandžija Frane (Lučko)
Bogdanovski Filip (Lučko)
Bulić Paolo (Rudeš)
Curman Lucas (Ponikve)
Ćorluka Dominik (Ponikve)
Dujmović Patrik (Lučko)
Gracin Roko (Rudeš)
Hrenar Maks (Ponikve)
Ivankić Matej (Lučko)
Janković Marko (1 KU) (Trnje)
Julardžija Anto Toni (Lučko)
Jurić Borna (Sesvete)
Kantolić Tomislav (Špansko)
Kasumović Filip (Sesvete)
Klarić Josip (Hrvatski Dragovoljac)
Kolenda Kristijan (Sesvete)
Kulić Sven (Rudeš)
Lijović Filip (Trnje)
Ljubas Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Marinčević Matej (Lučko)
Marunica Domagoj (Dubrava Tim kabel)
Matešić Vid (Vrapče)
Matić Stjepan (Rudeš)
Mazarekić Petar (Dubrava Tim kabel)
Mihalj Matej (Ponikve)
Orozović Luka (Mladost Buzin)
Pajić Nino (Vrapče)
Podoreški Tin (Trnje)
Prebeg Mateo (Dubrava Tim kabel)
Prelčec Josip (Vrapče)
Pribanić Marko (Lučko)
Rehak Vito (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Romanić Jan (Trnje)
Soplanda Matija (Hrvatski Dragovoljac)
Srkoč Dino (Špansko)
Stanić Fran (Sesvete)
Stropnik Jakob (Vrapče)
Sušanj Vito (Trnje)
Šušković-Medved Bartol (Dubrava Tim kabel)
Vuk Ivan (Mladost Buzin)
Žejavac Patrick (HAŠK)
1
Antunović Vito (Dubrava Tim kabel)
Baće Đivo (Mladost Buzin)
Bajrić Manuel (HAŠK)
Bešić Teo (HAŠK)
Bibić Luka (Špansko)
Bitorajac Gabriel (Trnje)
Bosnar Vito (HAŠK)
Božić Antonio (Lučko)
Bročilović Petar (Sesvete)
Bunčić Luka (Sesvete)
Cerovski Gabrijel (Hrvatski Dragovoljac)
Ciglar Filip (Kustošija)
Cindrić Leon (HAŠK)
Cvetko Martin (Dubrava Tim kabel)
Čolakić Leonardo (Dubrava Tim kabel)
Črtalić Ivan (Trešnjevka)
Čulina Domagoj (Vrapče)
Ćetojević-Tisaj Lovro (Rudeš)
Ćorić Luka (Sesvete)
Ćosić Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Ćurić Tomislav (Trnje)
Dedaković Filip (Trnje)
Djokić Emanuel (Dubrava Tim kabel)
Draguljić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Dujić Antonio (Hrvatski Dragovoljac)
Džalto Ante (Dubrava Tim kabel)
Đekić Mauro (1 KU) (Lučko)
Fabijanić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Fudurić Toni (Trešnjevka)
Fulanović Lukas (Rudeš)
Galić Franjo (Kustošija)
Glasnović Dominik (Dubrava Tim kabel)
Gojević Dominik (Lučko)
Golubić Luka (Mladost Buzin)
Grahovac Lukas (HAŠK)
Grgić Frane (Dubrava Tim kabel)
Hegeduš Dominik (Sesvete)
Hitrec Dan (Špansko)
Hrustić Relja (Trnje)
Ille Ivan (Trešnjevka)
Janušić Luka (Sesvete)
Javorić Petar (Hrvatski Dragovoljac)
Jelavić Andrija (Rudeš)
Juričić Anja (Ponikve)
Jurilj Luka (Rudeš)
Kapuđija Jakov (Kustošija)
Kolak Niko (Rudeš)
Kolobarić David (Hrvatski Dragovoljac)
Kramarić Matko (Dubrava Tim kabel)
Kroflin Dominik (Hrvatski Dragovoljac)
Kunović Kristijan (Mladost Buzin)
Kušlan Ian (Kustošija)
Lacković Borna (Sesvetski Kraljevec)
Leko Jakov (Špansko)
Lukač Bernard (Trnje)
Lukić Fran (HAŠK)
Lukić Luka (Lučko)
Magdić Tin (Trnje)
Maleković Ivor (Trešnjevka)
Matahlija Petar Jakov (Hrvatski Dragovoljac)
Mrkonjić Niko (Sesvetski Kraljevec)
Mustač Lovro (Kustošija)
Novak Marko (Trnje)
Novosel Bruno (Hrvatski Dragovoljac)
Odžić Teo (Ponikve)
Oršić Karlo (Trnje)
Pažin Karlo (Špansko)
Pejić Leon (Hrvatski Dragovoljac)
Pejić Ante (Lučko)
Perica Boris (Trešnjevka)
Perić Matej (HAŠK)
Perić Vladimir (Rudeš)
Perović Petar (Trnje)
Petrušić Antonio (Hrvatski Dragovoljac)
Prekpalaj Lorenzo (Dubrava Tim kabel)
Radas Matija (Dubrava Tim kabel)
Radek Niko (Lučko)
Rajković Domagoj (Sesvete)
Rašo Luka (Špansko)
Ružić Matej (HAŠK)
Salihćehajić Demir (Trnje)
Sesan Vito (Sesvetski Kraljevec)
Sladarec Fran (Trešnjevka)
Slišković Fran (Mladost Buzin)
Stjepanović Ivan (Kustošija)
Šest Luka (Dubrava Tim kabel)
Škreblin Lovro (HAŠK)
Škrlec Luka (Trešnjevka)
Šoštarić Filip (Trnje)
Štrok Ivan (Hrvatski Dragovoljac)
Šušić Niko (Ponikve)
Tatomir Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Tušek Lovro (Ponikve)
Udovičić Šimun (Rudeš)
Varga Hrvoje (HAŠK)
Vejzović Raul (Trešnjevka)
Vreto Dominik (Rudeš)
Vučković Filip (Špansko)
Vujanić Vigo (Rudeš)
Vujica Petar (Ponikve)
Vujnović Leon (Lučko)
Zagorec Patrik (Dubrava Tim kabel)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

Najčitanije