Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Pioniri 3. liga za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Pioniri 3. liga

LISTA STRIJELACA:
38
Bundek Karlo (Odra)
28
Bošković Santino (Nur)
18
Martinović Mateo (1 KU) (Zelengaj 1948)
17
Baranja Josip (Dinamo OO)
12
Dominković Ivan (Zelengaj 1948)
11
Halama Ivan (Čehi)
10
Bašić Amel (1 KU) (Nur)
Halilović Dejan (Nur)
Topalović Filip (1 KU) (Odra)
9
Fuštar Dominik (Zelengaj 1948)
Kamberović Jure (1 KU) (Coerver)
Mahin Matej (Odra)
Roko Dean (Jarun)
8
Antolović Ivan (2 KU) (Croatia 98)
Beganović Darijo (1 KU) (Nur)
Mikec Luka (Čehi)
Mikulić Nikola (Jarun)
Perko Luka (ZET)
7
Bačurin Marko (1 KU) (Odra)
Cigić Franko (Bubamara)
Mihaljević Hrvoje (Bubamara)
Mrkoci Karlo (Zelengaj 1948)
6
Babić Patrik (Bubamara)
Jambrečić Ivan (Ivanja Reka)
Kozlovac Karlo (Blato)
Matošić Frane (Zelengaj 1948)
Relja Igor (3 KU) (Ivanja Reka)
Remaj Mateo (Zagrebački mali)
Salihćehajić Demir (Zagrebački mali)
Švigač Tomislav (Čehi)
Žiger Filip (Ivanja Reka)
5
Bodulica Antonio (Jarun)
Herceg Ante (Coerver)
Lovrić Ivan (Čehi)
Novak Tomislav (Blato)
Pekas Marko (Jarun)
Perko Marko (ZET)
Rogić Frane (Croatia 98)
4
Bošnjak Vjekoslav (Coerver)
Kačavenda Luciano (Odra)
Lonjak Krunoslav (Jarun)
Marković Marcel (Croatia 98)
Mašić Asmir (Nur)
Piščak Borna (1 KU) (Coerver)
Rajković Antonio (Odra)
Stanić Ivan (Nur)
Tomičić Fran (Croatia 98)
Viduka Luka (Jarun)
Vukadinović Gabrijel (Dinamo OO)
3
Barbić Matej (1 KU) (Dinamo OO)
Beroš Adrian (Jarun)
Božičević Fran (Čehi)
Čuturić Josip (Ivanja Reka)
Ćopić Davor (Croatia 98)
Dumić Stjepan (Coerver)
Đivan Leonardo (Ivanja Reka)
El Khalifa Darian (Croatia 98)
Grižić Popović Matija (Čehi)
Handl Dorian (Zelengaj 1948)
Kljujev Ivan (Odra)
Kolovrat Bruno (Odra)
Komljenović Gabriel (ZET)
Krušlin Vilim (Bubamara)
Pavičić Filip (Croatia 98)
Pavlinovac Andrej (ZET)
Rečić Petar (Bubamara)
Vidiček Bruno (Croatia 98)
Zekanović Luka (Jarun)
2
Andrijanić Filip (ZET)
Baranja Danijel (Dinamo OO)
Bašić Ivor (Jarun)
Borić Matko (Bubamara)
Breitenfeld Ivan (Zagrebački mali)
Crnjac Roko (Bubamara)
Čegrlj Stjepan (Ivanja Reka)
Dojder Patrik (Bubamara)
Dorotić Juraj (Jarun)
Đukić Robert (Bubamara)
Hatemić Din (Nur)
Herceg Luka (Čehi)
Inđić Karlo (ZET)
Jurišić Luka (Jarun)
Jurišić Nikola (Jarun)
Kartalija Mihael (Čehi)
Kavić Tin (Bubamara)
Kocijan Neven (Zagrebački mali)
Krasnič Ahmed (Nur)
Lončarić Vijeko (Zelengaj 1948)
Lujić Fran (ZET)
Mikec Karlo (Čehi)
Mikelić Marko (ZET)
Nuković Eldan (Zelengaj 1948)
Omazić Danijel (Jarun)
Pavlović Fran (Ivanja Reka)
Penezić Petar (Blato)
Perić Mislav (ZET)
Perlić Marko (ZET)
Petrović Ivan (Blato)
Petrović Zvonimir (Ivanja Reka)
Polanšćak Martin (Coerver)
Rašić Patrik (Čehi)
Resnik Rene (1 KU) (Bubamara)
Štefan Ivan (Blato)
Štelma Viktor (Coerver)
Topić Marko (ZET)
Trutina Antonio (Ivanja Reka)
Videc Dominik (Čehi)
Vlahović Tomislav (1 KU) (Odra)
Vuga Filip (Zelengaj 1948)
Žigolič Fabian (Jarun)
1
Alijagić Dario (1 KU) (Nur)
Artuković Lovro (Jarun)
Bačurin Matija (Odra)
Bačurin Dominik (Odra)
Bajrić Elmir (Nur)
Baranašić Jan (ZET)
Bibić Nikola (Čehi)
Blagec Ivan Josip (Čehi)
Blažić Marko (ZET)
Budja Dobrovit (ZET)
Bužinec Luka (Bubamara)
Cimperšek Luka (Odra)
Crnečki-Galic Jakov (Blato)
Cvetković Božo (Odra)
Čukman Lukas (Croatia 98)
Ćorić Josip (Croatia 98)
Dedić Rafael (Coerver)
Delić Marko (Bubamara)
Denkovski Lukas (Zagrebački mali)
Dravinac Matej (Ivanja Reka)
Đevenica Ivan (Jarun)
Fetić Alen (ZET)
FILIPOVIĆ Ante (Blato)
Filipović Marko (Blato)
Glavaš Josip (ZET)
Horvatinović Josip (Jarun)
Josić Luka (1 KU) (ZET)
Jović Filip (Coerver)
Juračić Hrvoje (Bubamara)
Jurić Ivan (Coerver)
Kalaj Tomo (1 KU) (Dinamo OO)
Kalamiza Jan (Zagrebački mali)
Kardum Marko (Bubamara)
Klobučar Borna (Zelengaj 1948)
Kolaković Jan (Zelengaj 1948)
Kondić Petar (Croatia 98)
Kovač Fran Gabriel (Zagrebački mali)
Ladašić Vlatko (1 KU) (Blato)
Letica Filip (Bubamara)
Ljubojević Antonio (Dinamo OO)
Makarun Ronaldo (Zelengaj 1948)
Marčinko Petar (Ivanja Reka)
Matijević Teo (1 KU) (Blato)
Mikulić Ivan (Jarun)
Miljković Roko (Zagrebački mali)
Novak Josip (Blato)
Obradović Ivan (Ivanja Reka)
Pamuković Luka (Bubamara)
Pasarić Enzo (Zagrebački mali)
Petruša Dominik (Croatia 98)
Premerl Ivan (Zagrebački mali)
Radić Bruno (Zelengaj 1948)
Ratkaj Borna (Jarun)
Ribić Dino (Coerver)
Rigljan Ivano (Coerver)
Spajić Tin (1 KU) (ZET)
Stošić Šimun (Bubamara)
Šečić Emil (Nur)
Škare Dominik (Blato)
Tokić Nikola Gabrijel (Bubamara)
Tonković Bruno (ZET)
Vrdoljak Lovro (Jarun)
Vukadin Matej (Dinamo OO)
Zagorec Karlo (Dinamo OO)
Živić Luka (Ivanja Reka)
Županić Bruno (Jarun)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo