Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Mlađi pioniri 1.A ulazni liga za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Mlađi pioniri 1.A ulazni liga

LISTA STRIJELACA:
24
Kosović Maro (Kustošija)
18
Vego Lovro (GNK Dinamo)
17
Baždarić Antonio (Lokomotiva)
16
Miljak Tin (GNK Dinamo)
Sertić Mateo (Dubrava Tim kabel)
15
Gregić Franko (Lokomotiva)
14
Krišto Lovro (Lokomotiva)
12
Arpad Rupčić Fran (1 KU) (Rudeš)
Brešić Josip (Sesvete)
Majić Toni (1 KU) (GNK Dinamo)
Pavlak Marko (GNK Dinamo)
11
Cerjak Borna (1 KU) (Lokomotiva)
Ivančić Leon (GNK Dinamo)
Kaleb Josip (Lučko)
Klarić Atonio (Dubrava Tim kabel)
Peternac Leni (Lokomotiva)
Utrobičić Ante (2 KU) (Lokomotiva)
Zahora Lukas (GNK Dinamo)
10
Dujmović Antonio Slavko (Lučko)
Ivančić Kristijan (GNK Dinamo)
Pavić Branko (Dubrava Tim kabel)
Pick Mark (Lokomotiva)
9
Bjelajac Nik (HAŠK)
Ćuća Igor (Sesvete)
Fridl Niko (Lokomotiva)
8
Berišić Anton (Dubrava Tim kabel)
Đurković Ivano (Zagreb)
Kahlina Borna (Zagreb)
Vusić Mark (Zagreb)
7
Božurić Tin (1 KU) (GNK Dinamo)
Karadakić Mario (Dubrava Tim kabel)
Šoljić Marko (Zagreb)
6
Bibić Luka (1 KU) (Špansko)
Brzović Frano (Sesvete)
Bulić Bruno (Lokomotiva)
Curman Lucas (Ponikve)
Grubišić Ante (Sesvete)
Matulin Fran (Zagreb)
Orešković Vito (Rudeš)
Radas Matija (1 KU) (Dubrava Tim kabel)
Stepanić Karlo (Lokomotiva)
5
Damjanić Dominik (Trnje)
Fiket Fran Mihael (Lučko)
Gojsalić Filip (Zagreb)
Hoić Rudi (Rudeš)
Kulašević Ivano (Zagreb)
Musić Dorian (Zagreb)
Šest Luka (Dubrava Tim kabel)
Tunjić Matija (Dubrava Tim kabel)
Udovičić Šimun (Rudeš)
4
Babić Fabijan (Ponikve)
Badrov Dominik (GNK Dinamo)
Božić Domenik Ivan (Lokomotiva)
Glasnović Dominik (Dubrava Tim kabel)
Hošić Darin (Trnje)
Klasan Noa (1 KU) (HAŠK)
Mbida Mengue Didier Alphonse (Lokomotiva)
Papac Anton (Kustošija)
Perić Mihael (Rudeš)
Raković Florijan (HAŠK)
Šop Matej (Lokomotiva)
Valenčak Marko (Rudeš)
Vujnović Leon (Lučko)
Weber Marko (Rudeš)
Zulić Sandi (GNK Dinamo)
3
Bandić Karlo (GNK Dinamo)
Ciglar Patrik (Zagreb)
Čičak Ivan (Sesvete)
Djokić Karlo (Dubrava Tim kabel)
Duilo Luka (Trnje)
Dvorski Hrvoje (Rudeš)
Grgić Lovro (Kustošija)
Guja Niko (Sesvete)
Hrenar Maks (Ponikve)
Krajačić Nikola (Ponikve)
Lukić Luka (Lučko)
Matić Ante (GNK Dinamo)
Matko Jan (Lokomotiva)
Mužar Filip (HAŠK)
Novosel Bruno (Hrvatski Dragovoljac)
Raguž Petar (GNK Dinamo)
Selimbegović Berin (HAŠK)
Sesar Filip (Sesvete)
Terihaj Jan (Dubrava Tim kabel)
Vrban Dominik (Sesvete)
2
Biluš Ivor (Lučko)
Bjeličić Mihael (Špansko)
Blažeković Matej (Sesvete)
Bojčić Mihael (Hrvatski Dragovoljac)
Bosnar Vito (HAŠK)
Brajdić Karlo (Zagreb)
Ciglar Filip (Kustošija)
Čima Damjan (Ponikve)
Ćaćić Antonio (GNK Dinamo)
Dronjić Marko (Rudeš)
Grgić Luka (Rudeš)
Gugić Josip (Sesvete)
Horvat Patrik (GNK Dinamo)
Ivanković Slaven (Vrapče)
Jaguljnjak Fran (Vrapče)
Jelavić Roko (Rudeš)
Jonjić Vito (Zagreb)
Koloper Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Komesarović Tomislav (1 KU) (GNK Dinamo)
Ljubas Kristijan (Ponikve)
Matić Mario (Vrapče)
Milardović Fran Filip (Ponikve)
Molnar Borna Noa (Lokomotiva)
Omazić David Ante (GNK Dinamo)
Perić Matej (HAŠK)
Radić Petar (Hrvatski Dragovoljac)
Radić Marijano (Sesvete)
Rosandić Danijel (Ponikve)
Šušić Vito (Ponikve)
Tomić Luka (Špansko)
Vig Roko (Zagreb)
1
Fulanović Lukas (Rudeš)
Katić Jan (HAŠK)
Antunović Vito (Dubrava Tim kabel)
Bartolić Jakov (Kustošija)
Bašić Fran (Vrapče)
Bobanović Damian Marko (HAŠK)
Brtan Ivan (Dubrava Tim kabel)
Cerovski Gabrijel (Hrvatski Dragovoljac)
Čerimi Leon (Zagreb)
Ćuk Josip (Dubrava Tim kabel)
Galić Ivan (Lokomotiva)
Gracin Roko (Rudeš)
Grgić Gabrijel (Sesvete)
Hanžek Matija (Lučko)
Hrustić Relja (Trnje)
Ivić Fran (Kustošija)
Javor Sven (Lokomotiva)
Jurman-Kovačić David (Kustošija)
Kantolić Tomislav (Špansko)
Kapuđija Jakov (Kustošija)
Katačić Bartol (Trnje)
Kveštak Jakov (Lokomotiva)
Luketa Borna (Kustošija)
Mandir Josip (Hrvatski Dragovoljac)
Marčetić Ivan (Vrapče)
Margetić Damjan (Trnje)
Marijanović Manuel (Lučko)
Marković Pablo (HAŠK)
Mihalj Matej (Ponikve)
Mikulić Matija (Trnje)
Pažin Karlo (Špansko)
Perić Ante (Špansko)
Pušelj Filip (Sesvete)
Ratkić Pero (Ponikve)
Ruškač Filip (Ponikve)
Salihćehajić Demir (Trnje)
Sedak Petar (1 KU) (Ponikve)
Skorić Josip (Vrapče)
Soldo Karlo (GNK Dinamo)
Stanić Vito (Kustošija)
Stojić Jakov (Kustošija)
Suša Luka (Lučko)
Šangulin Roko (Zagreb)
Šparavec Karlo (Trnje)
Šuk Lovro (Trnje)
Taboršak Marko (Trnje)
Tomljenović Fran (Hrvatski Dragovoljac)
Veselić Ivan (Kustošija)
Vujanić Vigo (Rudeš)
Zrinščak Jakov (Ponikve)
Žejavac Patrick (HAŠK)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo